Załóż swoje konto!

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Chcesz wiedzieć jak dobrać moc nowego ciągnik rolniczego przy jego zakupie? To zapoznaj się z artykułem w Rolniczym Przeglądzie Technicznym, RPT 3/2014 "Gdzie te KM"

Testy wykonane dla Rolniczego Przeglądu Technicznego rok 2014 - Dalabuszki
Testy wykonane dla Rolniczego Przeglądu Technicznego rok 2014 - Dalabuszki
Wielu rolników zakupując nowe maszyny sugeruje się mocą ciągników, które do tej pory użytkowali. Jednak ciągniki nowych generacji, nowych norm mają większe straty mocy. Do tego ich moc użytkowa jest faktycznie znacznie niższa nic podawana moc maksymalna. Dlatego na bazie naszych doświadczeń w Rolniczym Przeglądzie Technicznym RPT 3/2014 ukazał się artykuł wyjaśniający wiele szczegółów. Dlatego jeżeli chcesz kupić ciągnik, dobrać moc silnika do swoich maszyn to przeczytaj uważnie artykuł (umieszczony poniżej), w którym znajdziesz wiele wskazówek, o jakiej mocy ciągnik kupić. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z kontaktu z nami i zapytać o poradę w sprawie zakupu ciągnika. Otrzymasz także informacje, co możemy zrobić, aby nowej generacji silnik był mocniejszy i spalał mniej paliwa.

 

pdfArtykuł w Rolniczym Przeglądzie Technicznym - RPT 3/2014 - "Gdzie te KM"

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.