Załóż swoje konto!
Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero z silnikiem 3.2 DID 200 KM z filtrem cząstek stałych DPF faktycznie potrafią...

Co to jest Powerbox  a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Co to jest Powerbox a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Powerboxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów...

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Ponad 20 osób które wsparły swoimi datkami Opolską WOŚP miało możliwość bardzo szybkiego...

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

 Czy jest możliwe aby jeżdzić przyjemniej i zarazem oszczędzać na paliwie?.Tak, gdyż silnik...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Super nowość na rynku- Tuning silników Mazda MZR 2.3 DiSi Turbo także dla samochodów na gwarancji!

Mazda CX7 2.3 DISI Turbo - tuning na gwarancji
Mazda CX7 2.3 DISI Turbo - tuning na gwarancji
Już dostępny u nas, opracowany przez nasz miedzynarodowy zespół, unikalny na rynku europejskim czy polskim tuning silników koncernu Mazda
2.3 DISI Turbo z mocą 244 KM (ze skrzynią automatyczna) oraz wersji "Sport" z mocą 260 KM, montowanych w modelach Mazda 6 MPS, Mazda 3 MPS oraz CX7. Przyrosty które uzyskujemy dzieki indywidualnemu strojeniu (tak jak chip tuning) przy wykorzystaniu technologii Digital Power Pack Turbo Petrol to ok 40-45 KM i 70 Nm więcej. Opcja dostepna juz teraz także dla samochodów na gwarancji ...

Rozwiązanie to zostało opracowane na bazie przeprowadzonych modernizacji silników 2.3 DISI Turbo w naszym ośrodku badawczym, gdzie mamy możliwości chip tuningu samochodód ze sterownikami japońskich producentów (we współpracy z renomowanym włoskim tunerem samochodów japońskich) w dużek mierze z myśla o klientach mających samochody na gwarancji.

System Digital Power Pack Multichannel który sprawdza się w wielu najnowszych silnikach, w przypadku Mazdy 2.3 DISI Turbo daje także efekt praktycznie taki sam jak przy chip tuningu, pozwalając zachowac fabryczną gwarancje (podłaczany beziwazyjnie za pomoca złaczy).

Ważnym jest takze iz każdy egzemplarz strojony jest indywidualnie wraz z pomiarami na hamowni i pomiarami składu mieszanki AFR (także temperatury spalin) dając zarazem optymalny efekt.

Digital Power Pack tak jak w przypadku dużej ilości użytkowników BMW 335i znalazł uznanie w wśród właścicieli Mazdy 2.3 DISI Turbo w Ameryce, gdzie jest także oferowany.

Dlatego już teraz korzystając z naszego ponad 15 letniego doświadczenie w sporcie i tuningu inwestując 3000 zł (przy skrzyni manualnej) i 3500 zł (ze skrzynią automatyczną) możesz mieć wykonany profesjonalny tuning swojej Mazdy z silnikiem 2.3 DISI TURBO nawet na gwarancji.  Więcej informacji - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.