VW Scirocco 1.4 Tsi po tuningu z moca 201 KM!
VW Scirocco 1.4 Tsi po tuningu z moca 201 KM!
Ciekawotką na rynku jest nowość w grupie VW czyli najnowsze wcielenie modelu Scirocco. Okazuje się, że silnik 1.4 Tsi seryjnie z mocą 160KM może być znacznie dynamiczniejszy. Mimo małej pojemności po tuningu potrafi wiele, gdyż może przewyższać dynamiką wersję 2.0 TFSI mającą seryjnie moc 200 KM. Dzięki indywidualnej optymalizacji pracy konkretnego egzemplarza czyli Chip Tuning Super VIP model Scirocco 1.4 TSI zyskał...
więcej ducha w postaci 201 KM i 321Nm.

Teraz po tuningu praca silnika zachecą do dynamiczniej jazdy a prędkosć 200 km/h pojawia się znacząco szybciej. Elastyczność na biegu 4-tym po tuningu jest o nawet 9 sekund lepsza niż w wersji seryjnej!

Ponadto ten wiekszy moment obrotowy poprawia znacznie przyjemność z jazdy szczególnie na trasie podczas konieczności wyprzedzania innych uzytkowników dróg. Ten manewr po tuningu jest o tyle ciekawszy, gdyż zamiast jednego samochodu wyprzedzamy od razu dwa lub trzy, czasami znacznie więcej :)

Takie szybsze wyprzedzanie jest możliwe po tuningu poprzez bardzo wysoki średni moment obrotowy. Dodatkowo samochód po tuningu posiada znacznie mocniejszą "górę" która szczególnie może się podobać kierowcom z aspiracjami sportowymi.

Dżwięk wydobywający się z silnika przy wciskaniu pedału gazu oznajmia iz silnik ma dużą ochotę do "wkrecania się" na obroty, a po przekroczeniu 3500 obrotów wskazówka predkościomierza bardzo szybko przemierza pole aż do ogranicznika obrotów.

VW Scirocco 1.4 Tsi 160 KM - wykres z hamowni po tuningu
VW Scirocco 1.4 Tsi 160 KM - wykres z hamowni po tuningu
Masz inny silnik w VW Scirocco?

To możesz już teraz sprawdzić dostepne opcje tuningu w naszym katalogu - Chip Tuning VW

Gdzie mogę skorzystać z waszych usług?

Na profesjonalny chip tuning zapraszamy do naszej siedziby w Opolu.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o najkorzystniejsze ropzwiązanie właśnie dla Ciebie- kontakt
Kontakt Motul