Chip tuning Steyr 6155 CVT 156 KM

Od wielu lat oferujemy w 44tuning Performance Center tuning szyty na miarę - fachowy chip tuning i tuning – zwiększanie mocy również dla Steyr 6155 CVT 156 KM. W ten sposób w ciągnikach czy maszynach rolniczych z silnikami wysokoprężnymi – diesel, również z AdBlue, DPF czy EGR efektywnie, bezpiecznie polepszamy osiągi, zmniejszamy spalanie. Po prostu jest on szyty dla potrzeb Twojej maszyny i gospodarstwa. Autorska technologia diagnostyki i optymalizacji – zwiększania mocy maszyn rolniczych jest opracowana w 44tuning.pl przez zespół pasjonatów z 25 letnim doświadczeniem w tuningu, motorsporcie w tym konstruowaniu unikalnych autorskich rozwiązań dla motoryzacji i rolnictwa. Dzięki nam zyskasz znaczące oszczędności paliwa w zakresie 10-25% , znacznie lepszą siłę uciągu zyskując znacznie lepsze średnie prędkości prac polowych czy w transporcie. Większa rezerwa mocy to większa żywotność.

Dane seryjne: moc 156 KM :: moment 660 Nm
Silnik: Diesel z doładowaniem
Dostępne opcje fachowego tuningu: Zadaj pytanie
szybsza reakcja na pedał gazu
lepszy moment obrotowy
większa moc
lepsza siła uciągu
oszczędność paliwa 10-26%
szybsze wykonanie prac polowych, szybszy transport
ustawienia szyte na miarę
wóz techniczny dojeżdża we wskazane miejsce na terenie RP
specjalna regulacja np.: do polskich paliw (dla innych również)
gwarancja na ustawienia programowe 4 lata
cennik - informacje ogólne

 
Nasza usługa tuning szyty na miarę – przed przystąpieniem do tuningu sprawdzamy fachowo kondycję silnika i osprzętu korzystając z naszej autorskiej diagnostyki obciążeniowej. Obejmuje ona m.in. bardzo precyzyjny zakres pomiarowy (w tym pomiary na hamowni). Po analizie danych dokładnie wiadomo czy egzemplarz nadaje się do tuningu.

Jeśli tak, to mamy pełny obraz fabrycznych ustawień danego egzemplarza oraz jakich ustawień i optymalizacji potrzebuje. Dlatego o dokładnym zakresie przyrostów, charakterystykach, technologii regulacji decydujemy zawsze po diagnostyce i pomiarach. Dzięki temu możesz być pewny najwyższej jakości i bezpieczeństwa tuningu. Więcej o zakresie naszej diagnostyki obciążeniowej znajdziesz tutaj: Autorska diagnostyka obciążeniowa.

Zmniejszenie spalania jest uzyskiwane przy zachowaniu tych samych obciążeń, średnich prędkości, intensywności przyspieszania, warunkach użytkowania co seryjnie. Przy dobrym wykorzystaniu użytkownicy systematycznie odnotowują pomimo wzrostu dynamiki również zmniejszenie spalania. Więcej informacji o tej technologii tuningu znajdziesz tutaj: Tractor Tuning.
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie
Katalog chip tuning > Steyr > Steyr 61xx > Steyr 6155 CVT 156 KM
Kontakt Motul