Optymalizacja i zwiększanie mocy w nowych ciągnikach John Deere serii R z filtrami cząstek stałych DPF oraz EGR
Optymalizacja i zwiększanie mocy w nowych ciągnikach John Deere serii R z filtrami cząstek stałych DPF oraz EGR
Z uwagi na dużą ilość telefonów i zapytań od rolników którzy musieli kupić nowej generacji ciągniki marki John Deere serii R (z filtrem DPF oraz systemem recyrkulacji spalin EGR) mamy ciekawą informację. Od teraz, zamiast martwić się co z faktyczną mocą, spalaniem czy żywotnością z silnikach nowych norm emisji spalin będziesz mógł po prostu skorzystać z optymalizacji pracy danego silnika. Zyskasz dzięki temu parametry faktyczne odpowiednie do potrzeb swojego gospodarstwa.

 

Posiadając czy kupując ciągniki marki John Deere serii R czyli 6R, 7R czy 8R, które posiadają zarówno EGR (układ recyrkulacji spalin) jak i DPF (filtr cząstek stałych) możesz skorzystać z możliwości optymalizacji - zwiększania mocy, zmniejszenia spalania poprzedzonej precyzyjną diagnostyką obciążeniową.

Co więcej usługę tej optymalizacji programowej (chip tuning programowy) wykonujemy przez fabryczne złącze diagnostyczne dlatego jest możliwość wykonania tej modernizacji na Twoje życzenie także w ciągniku na gwarancji.

 

pdfWykres z hamowni John Deere 6R - zwiększenie i optymalizacja mocy + wyłączenie EGR

Ważnym jest, że oferujemy dodatkową opcję w postaci możliwości elektronicznego wyłączania układu EGR. Po wyłączeniu układu EGR silnik mając lepsze parametry pracy w postaci większego nadmiaru tlenu staje się ekonomiczniejszy niż silnik pracujący z udziałem EGR (powtórnego spalania spalin). Wykonanie takiej optymalizacji z odpowiednim wyłaczeniem układu EGR w ciągniku jest tym lepsze, że powoduje wydłużenie żywotności silnika i jego osprzętu (układ wtryskowy, turbospreżarka, etc.).

 

Ponadto kompleksowa usługa czyli optymalizacja i podniesienie mocy Traktor Tuning wraz z wyłączeniem układu EGR owocuje poprawą siły uciągu ciągnika, jego mocy jak i zmniejszeniem spalania w zakresie 15-25%.

 

Zobacz jak wyglada profesjonalna optymalziacja mocy w ciagniku rolniczym oraz opinię jednego z setek rolników którzy skorzystali z naszych usług

 

 

Zatem jeżeli chcecie się Państwo zapoznać z możliwościami przyrostów mocy i momentu zapraszamy do naszego katalogu Traktor Tuning Chip Tuning John Deere R DPF, a w sprawie większej ilości informacji technicznych zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt

Kontakt Motul

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/tuning/domains/44tuning.pl/public_html/modules/mod_facebook_slide_likebox/tmpl/default.php on line 9