Scania McQueen po tuningu u nas i Sławek znany jako "Mikołaj" (pierwszy od prawej)
Czytaj więcej...
Drogi Robercie! Gdy dokonywaliście optymalizacji silnika w mojej SCANII R miała przejechane niecałe 100 tysięcy kilometrów. Dziś jest już to 554 tysięcy kilometrów. Dokładnie pamiętam ten dzień kiedy podzieliłem się z tobą moimi wątpliwościami i obawami czy optymalizacja mocy nie skróci jego żywotności. Dziś wiem ,że moje obawy były niepotrzebne. Warto było wam zaufać ,gdyż wszystko to co oferujecie ,rzeczywiście zostało spełnione i sprawdzone. Nie chodziło mi o to aby z mojej SCANII zrobić MONSTERA ,a jedynie o to by troszeczkę podnieść moc ,a przede wszystkim obniżyć zużycie paliwa, ponieważ wiadomo jak w dzisiejszych czasach ważne jest w transporcie obniżenie kosztów paliwa.

 

Nasza firma 44tuning.pl w miesięczniku Ciężarówki
Czytaj więcej...
Kompletnie spontaniczna sytuacja. Kierowca jednej ze Scanii z firmy Kadam (znany jako Mikołaj) w której wykonaliśmy optymalizację mocy widząc konkretne efekty w poprawie mocy i zmiejszeniu spalania jest z tej z usługi bardzo zadowolony. Pytany co jakiś czas na radiu o swoją Scanię przekazywał, że ma zwiększoną moc i Scania spala mu mniej. Było wielu zaskoczonych pozytywnie taką ciekawostką jak i trochę niedowiarków w jednoczesne zwiększenie mocy i mniejsze spalanie. Wiedząc, że wielu kierowców miewa podobne problemy jak miał on wcześniej (braki mocy z wiekszym ładunkiem i problem z uzyskaniem satysfakcjonującej normy w spalaniu) przekazuje kontakt do magazynu Ciężarówki.

Man TGA 430 po profesjonalnym chiptuningu w wersji ECO POWER
Czytaj więcej...
Witam, jeżdżę Man-em TGA 430, który był na gwarancji. Po rocznym przeglądzie gdy samochód powrócił z serwisu zaczęła występować utrata mocy - jak się zagrzał, po prostu „puchł”, był słaby i co najgorsze miał olbrzymie zużycie paliwa, nawet ponad 50 litrów na setke. Zaczęły się więc poszukiwania usunięcia tego problemu. Wtedy...

Kontakt Motul