Renault Megane 1.6 16V test Panther P52 Engine Basic Renault Megane 1.6 16V test Panther P52 Engine Basic
Aktualny czas, w dobie afery z koronawirusem, oprócz zadbania o zdrowie wykorzystujemy na przetestowanie kolejnych rozwiązań. Tym razem na silniku 1.6 16V w Renault Megane testujemy finalne dawkowanie preparatu Panther P52 Engine Basic 1.0 i finalnej 2.0
 

Panther P52 Engine Basic finalny 2.0 został opracowany z myślą o osobach nie mających możliwości zainwestowania w większe dawki Panther P52 Grafen lecz chcących efektywnie zabezpieczyć swój silnik, polepszyć sprawność w przystępnej cenie. Ma on całkowicie zastąpić wcześniej dostępny Panther P52 Classic dając zarazem znacznie lepsze efekty niż jego poprzednik.

 
Jako pierwsza faza nanotechnologii z możliwością do zastosowania dla wielu silników spalinowych ma być Panther P52 Engine Basic 3.0 (silniejszy o 30% od wersji 2.0) lecz będzie dostępny tylko w pakietach.
 
Z uwagi, że po zastosowaniu nanotechnologii Panther P52 pełne efekty dostępne są po ok. 1000-1500 km, po tym przebiegu samochód powróci na ponowne sprawdzenie.

test nanotechnologii Panther P52 Engine Basic
Czyli za ok. 2-3 tygodnie będziemy mieć wyniki. Po więcej informacji zapraszamy do artykułów o Nanotechnologii Panther P52 lub kontaktu z nami - kontakt

Update: 

Wyniki po wykonaniu testu widoczne na tym materiale filmowym