Tuning samochodów Porsche przez złącze OBDWielu klientów zakupujących samochody rodem ze Stuttgartu chcą aby jazda nimi była jak najbardziej przyjemna. Dlatego już od kilku lat wykonujemy profesjonalne optymalizacje tych sportowych samochodów, osiągając efekty na poziomie korzystniejszym niż fabryczni tunerzy. Ponadto od teraz wykonujemy także tuning samochodów marki Porsche nawet tych nowych będących na gwarancji fabrycznej (silniki benzynowe) bezinwazyjnie przez złącze OBD..Więcej informacji w zakresie tej formy tuningu oraz dostępnych jego opcji udzieli Tobie nasz kolega z zespołu Robert Halicki - tel. 694266738.

Oczywiście jeżeli chcesz aby Twój samochód był bardzo unikalny, miał dużo lepsze osiągi to możliwe są także opcje tuningu w zakresach rozszerzonych czyli dających jeszcze większe przyrosty niż Chip Tuning Super VIP np: zamontowanie profesjonalnego sportowego układu wydechowego czy wydajniejszego układu Turbo.

Tutaj można się zapoznać z opcjami tuningu elektronicznego - Chip Tuning Porsche jak i z umieszczonymi artykułami o wykonanych samochodach tej marki:Tuning 997 Turbo, Tuning Porsche Diesel, Tuning 996 Turbo.

Reasumując, jeżeli zależy Tobie na profesjonalnym i bezpiecznym polepszeniu parametrów samochodu marki Porsche to możesz juz teraz skorzystać z zespołu który już od ponad 16 lat zajmuje się modernizacjami.

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.