Załóż swoje konto!
Modernizacje ciągników rolniczych czyli Chip Tuning Traktor ruszył pełną parą!

Modernizacje ciągników rolniczych czyli Chip Tuning Traktor ruszył pełną parą!

Dysponujemy u nas w firmie w pełni profesjonalną, najnowszej generacji hamownia WOM do pomiarów...

Pan Wojciech z Podlaskiego poleca profesjonalne zwiększenie mocy swojego Claas-a Aresa w 44tuning.pl

Pan Wojciech z Podlaskiego poleca profesjonalne zwiększenie mocy swojego Claas-a Aresa w 44tuning.pl

Jestem właścicielem i użytkownikiem ciągnika rolniczego CLAAS ARES 697 ,który został poddany...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Jakie pomiary są potrzebne?

Prosimy pamiętać, wykonywanie zwiększenia mocy wraz odpowiednimi pomiarami to bezpieczeństwo pracy Twojej i Twojego ciągnika. Mając 18 lat doświadczenia w tej branży jak tuning, tysiace wykonanych modernizacji samochodów osobowych i dostawczych, setki maszyn rolniczych zależy nam na świadczeniu jak najwyższej jakości usług.

 

Dlatego opisujemy jakie pomiary są potrzebne aby wykonać bezpiecznie zwiększenie mocy, a dokładnie optymalizacje mocy w konkretnym ciągniku.

 

Koniecznym jest precyzyjne wykonanie pomiarów mocy i momentu obrotowego. W przypadku ciągników rolniczych maja zastosowanie hamownie obciążeniowe które poprzez podłączenie przez WOM dokonują pomiaru mocy i momentu silnika.

 

Bardzo ważnym jest aby hamownia wykonywała płynny pomiar od najwyższych do najniższych obrotów ( zakres od ok 2200 obrotów do 700-800 obrotów) aby ukazała rzeczywistą sprawność silnika. Taką najnowszej generacji hamownię posiadamy włąśnie my, zobacz tutaj - pomiary hamownia WOM

 

Massey Ferguson z silnikiem Sisu Common-Rail podczas pomiarów i modernizacji
Massey Ferguson z silnikiem Sisu Common-Rail podczas pomiarów i modernizacji
Przy pomiarze mocy w tym samym czasie ważnych jest dokonanie pomiarów np: temperatur,  analizy spalin AFR (bardzo ważny pomiar), dane diagnostyczne jak doładowanie, praca układu paliwowego, wtryskowego które to pozwalają nam określić sprawność ciągnika popzrez odpowiednie spalanie, jego potrzeby, wraz z jego precyzyjnym ustawieniem przy optymalizacji mocy.

 

Ponadto ważnym jest aby firma która wykonuje takie usługi prowadziła we własnym zakresie badania i wiedziała jak i co można bezpiecznie wykonać w Twoim ciągniku.

 

Podczas takich badań wykonywane są dodatkowe pomiary ukazujące możliwości podniesienia mocy w danym ciągniku co jest dla Ciebie gwarancją bezpieczniejszego wykonania takiej usługi.

 

Jeżeli chcesz wykonać zwiększenie mocy to zapytaj firmę z która się kontaktujesz :

 

  • czy wykonują diagnostykę pracy silnika przed przystąpieniem do zwiększenia mocy
  • czy ma znaczenie analiza spalin dla pracy ciągnika
  • czy ich hamownia mierzy płynnie przez cały zakres czy tylko punktowo
  • czy maja ponad 18 lat doświadczenia w tuningu.

 

Jeżeli usłyszysz 3 razy NIE to będziesz wiedział, że w takim przypadku zwiększenie mocy w takiej firmie jest ryzykowne.

 

Zobacz jak wyglada profesjonalna optymalziacja mocy w ciagniku rolniczym oraz opinię jednego z setek rolników którzy skorzystali z naszych usług

 

 

Wybór zatem należy do Ciebie. Jeżeli chcesz porozmawiać z rolnikami którzy już skorzystali z profesjonalnej optymalizacji mocy u nas to skontaktuj się z nami - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.