Chip tuning BMW M6 V10 507 KM

Od wielu lat oferujemy w 44tuning Performance Center tuning szyty na miarę - fachowy chip tuning i tuning również dla BMW M6 V10 507 KM. W ten sposób w silnikach benzynowych również z LPG czy hybrydowych odczuwalnie, bezpiecznie polepszamy osiągi, zmniejszamy spalanie, po prostu jest on szyty dla Twoich potrzeb. Autorska technologia jest opracowana w 44tuning.pl przez zespół pasjonatów z 25 letnim doświadczeniem w tuningu, motorsporcie w tym konstruowaniu unikalnych autorskich rozwiązań dla motoryzacji. Dzięki nam odkryjesz jeszcze większą przyjemność z jazdy zyskując dodatkowo oszczędność paliwa 10-15%.

Dane seryjne: moc 507 KM :: moment 520 Nm
Silnik: Benzynowy bez doładowania
Dostępne opcje fachowego tuningu: Zadaj pytanie
szybsza reakcja na pedał gazu
lepszy moment obrotowy
większa moc
oszczędność paliwa 10-20%
(znaczek air) autorskie, efektywne zmiany np.: w dolocie powietrza
ustawienia szyte na miarę
specjalna regulacja np.: do polskich paliw (dla innych również)
(znaczek LPG) przy instalacji gazowej specjalne zmiany w regulacji i osprzęcie
gwarancja na ustawienia programowe 4 lata (na użyte dodatkowe elementy np.: dolotu wg gwarancji producenta)
opcja wysyłkowa (przetestowane ustawienia dedykowane) – zapytaj o możliwość
cennik – informacje ogólne


Nasza usługa tuning szyty na miarę – przed przystąpieniem do tuningu sprawdzamy fachowo kondycję silnika i osprzętu korzystając z naszej autorskiej diagnostyki obciążeniowej. Obejmuje ona m.in. bardzo precyzyjny zakres pomiarowy (w tym pomiary na hamowni). Po analizie danych dokładnie wiadomo czy egzemplarz nadaje się do tuningu.

Jeśli tak, to mamy pełny obraz fabrycznych ustawień danego egzemplarza oraz jakich ustawień i optymalizacji potrzebuje. Dlatego o dokładnym zakresie przyrostów, charakterystykach, technologii regulacji decydujemy zawsze po diagnostyce i pomiarach. Dzięki temu możesz być pewny najwyższej jakości i bezpieczeństwa tuningu. Więcej o zakresie naszej diagnostyki obciążeniowej znajdziesz tutaj: Autorska diagnostyka obciążeniowa.

Zmniejszenie spalania jest uzyskiwane przy zachowaniu tych samych obciążeń, średnich prędkości, intensywności przyspieszania, warunkach użytkowania co seryjnie. Przy dobrym wykorzystaniu użytkownicy systematycznie odnotowują pomimo wzrostu dynamiki również zmniejszenie spalania. Więcej informacji o tej technologii tuningu znajdziesz tutaj: Chip Tuning Super VIP.
Katalog chip tuning > BMW > BMW M6 > BMW M6 V10 507 KM
Kontakt Motul