44tuning Performance Center Kępa k/Opola ul. Opolska 30Nasza firma mieści się przy Opolskiej Obwodnicy Północnej 150 metrów od Stacji BP Oktan, 50 metrów od składu materiałów Budowalnych ZOF-MAR czy vis a vis Piekarni Wodnicki.  
 
Jadąc od Centrum Opola należy się kierować na ulicę Luboszycką, nastepnie jechać prosto do końca do jej połaczenia z obwodnicą. Dalej przez światła prosto i za 150 metrów jesteśmy po lewej stronie.
Jadąc autostradą A4 z kierunku Wrocławia   zjazd Opole - Nysa, nastepnie kierować się na Opole, przed Opolem jechać dalej prosto kierunek Częstochowa. Przejechać most na Odrze i następnie na światłach (po lewej widoczna Stacja BP OKTAN) skręcić w lewo, za 150 metrów ponownie w lewo i już widzisz nas po prawej stronie.

Jadąc autostradą A4 z kierunku Kraków - Katowice  (dojazd zalecany) zjazd z A4 na Strzelce Opolskie, nastepnie kierować się na Opole, przed 
44tuning Performance Center - wnętrze
Opolem na rondzie kierować się na Wrocław dalej prosto kierunek Wrocław. Na trzecich światłach skręcić w prawo, po 150 metrach w lewo i jesteśmy po prawej stronie. Alternatywnie, można zdjechać z A4 dalszym zjazdem na Opole- Racibórz, jednakże dojazd jest bardziej skomplikowany. Można również pojechać znaczmie dłużej autostradą A4 i zjechać zjazdem Opole- Nysa. Wtedy dojazd jak z kierunku Wocławia (opis wyżej).

Mapka dojazdowa-Wyznacz trasę