Witamy, w dniach 12 lipca do 31 lipca przebywamy na urlopie. Na przesłane zapytania do dnia 19 lipca odpowiemy 20 lipca. Na pozostałe od 1 sierpnia. W celach umówienia terminu prosimy o kontakt pod tel. 600 910 400 (jeżeli nie odbieramy, prosimy o przesłanie wiadomości sms). Wszelkie zamówienia będziemy realizować od 1 sierpnia. 

Pozdrawiamy Zespół 44tuning.pl

Pomiary mocy i momentu obrotowego, wielu parametrów pracy silnika, fachowe weryfikacje kondycji
Czytaj więcej...
W 44tuning Performance Center w Opolu (Kępa k/Opola przy Opolskiej obdwodnicy) dokonujemy pomiarów mocy samochodów osobowych i dostawczych na hamowni obciążeniowej Maha LPS 3000 4x4 Long. Pomiary mocy dokonujemy zarówno w samochodach napędzanych na jedną jak i na dwie osie. Każde modernizacje wykonywane u nas w Opolu wykonywane są na podstawie szeregu fachowych pomiarów we wsparciu o pomiary w warunkach hamownianych. Dodatkowo przy tym dokonujemy nasze autorskie testy diagnostyczne (fachową diagnostykę obciążeniową) umożliwiając naszym klientom szeroki zakres weryfikacji sprawności i kondycji silników w tym ich osprzętów. Do tego poszerzyliśmy wsparcie techniczne dla autoryzawanych serwisów, warsztatów samochodowych czy firm z nami współpracyjącymi. Po wiecej informacji zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt

Pomiary i sprawdzanie kondycji silników i ich osprzętów w samochodach ciężarowych i dostawczych - hamownia Opole
Czytaj więcej...
W naszym nowym obiekcie 44tuning Performance Center dostępna jest kolejna hamownia obciążeniowa MAHA LPS 3000 Truck. Dzięki temu oferujemy pomiary mocy, momentu obrotowego w trybie obciążeniowym a w szczegołności unikalną na rynku polskim i europejskim autorska diagnostykę obciążeniową. Zakres usług jest dostępny dla samochodów cieżarowych, dostawczych również z wysokimi plandekami czy kontererami. Ponadto umozliwia nam dokonywanie specjalistycznej weryfikacja również w samochodach kempingowych. W przypadku samochodów z większym przebiegiem czy po wykonanych modernizacjach celem zachowania bezpieczeństwa nie wykonujemy samych pomiarów mocy. W takim przypadku wykonujemy szerszy zakres pomiarowy czy diagnostykę obciążeniową. Wynika to z potrzeby sprawdzenia stanu pojazdu przed wykonaniem pomiarów obciążeniowych jak i szerszego zakresu sprawdzenia aby określić aktualny stan silnika i jego osprzętu.  

Samochód na stanowisku obciążeniowym - hamownia Maha LPS 3000 44tuning Opole
Czytaj więcej...
W 44tuning Performance Center przy opolskiej obwodnicy północnej oferujemy pomiary mocy, momentu obrotowego w trybie obciążeniowym jak i wielu innych parametrów pracy silników (wolnossących, doładowanych, diesel, benzyna również z LPG) poprzez certyfikowaną hamownię Maha LPS 3000. Posiadany przez nasz sprzęt pozwala wykonywać pomiary w samochodach napędzanych na jedną lub na obydwie osie (4x4). W przypadku samochodów z większym przebiegiem czy po wykonanych modernizacjach celem zachowania bezpieczeństwa nie wykonujemy samych pomiarów mocy. W takim przypadku wykonujemy szerszy zakres pomiarowy czy diagnostykę obciążeniową. Wynika to z potrzeby sprawdzenia stanu pojazdu przed wykonaniem pomiarów obciążeniowych jak i szerszego zakresu sprawdzenia aby określić aktualny stan silnika i jego osprzętu.

Kontakt Motul