Technologia MyNano - dodatki do oleju, paliwa i znacznie więcej

Stosowaliście w pakietach preparaty Panther P52. Mieliście fajne efekty a z tego co obserwuje, to teraz macie jeszcze lepsze rezultaty. 

Co się przyczyniło, że powstała przełomowa, jeszcze lepsza technologia dodatków do oleju, paliwa i bardzo zaawansowanych pakietów - MyNano High Automotive Technology?

Musimy się cofnąć w czasie do 1994 roku. A konkretnie 1 maja 1994 roku. Ówczesny (i dzisiejszy również) pasjonat motorsportu Robert Halicki zobaczył na targach motoryzacyjnych w Poznaniu pracujący silnik z F-126P. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż silnik ten pracował chwilowo bez oleju silnikowego.
 
Test tarcia - różne oleje estrowe i syntetyczny vs bazowy pakiet MyNano
Było to możliwe, ponieważ zastosowano w nim dodatek do oleju opracowany początkowo na potrzeby wojska. Ponieważ wiedziony pasją do motoryzacji Robert wciąż poszukiwał możliwości polepszenia sprawności i trwałości jednostek napędowych nie mógł przejść obok tego obojętnie... dalszy ciąg na stronie poświęconej technologii MyNano - O MyNano 
 
Siedziba MyNano High Automotive Technology

Stosowałem preparaty Panther P52 z grafenem, byłem zadowolony, co teraz będę mógł zastosować?

Preparaty Panther P52 (także z grafenem), w historii których na pewnym etapie uczestniczyliśmy, zarówno w sprzedaży, zastosowaniu w naszych pakietach jak i rozwoju nie są już produkowane. Janusz Sitarz, z którym współpracowaliśmy (produkował preparaty Panther P52) niestety zmarł w lutym 2021 roku.
 
Test tarcia - olej estrowy vs pakiet MyNano
Jednak jeszcze za jego życia prowadziliśmy testy nad znacznie bardziej skuteczniejszymi rozwiązaniami, technologią a wspólną wolą było wprowadzenie najnowszej technologii już pod nową marką. 
 
Opinia klienta, który korzystał wcześniej z preparatów Panther a następnie z technologii MyNano - źródło dobrymechanik.pl
 
Dlatego na drodze intensywnego, naszego rozwoju, zawartych umów i wspólnych decyzji, tym bardziej po odkryciu jeszcze lepszych możliwości, zostały zastąpione znacznie efektywniejszą, przełomową technologią MyNano, rozwiniętą na bazie wcześniejszej współpracy, także z marką Panther P52. Dlatego więcej informacji o działaniu przełomowej technologii MyNano - Jak działa technologia MyNano  

Czy posiadacie jakieś konkretne badania, wyniki testów, dowody skuteczności Waszych dodatków, pakietów?

Tak i to bardzo wiele. Od wyników badań nad współczynnikiem tarcia, przez badania olei po szereg dowodów skuteczności na różnego rodzaju jednostkach napędowych. Po więcej informacji zapraszamy na Testy, badania, dowody skuteczności technologii MyNano 
 

Co zyskam po zastosowaniu dodatków do olejów, Waszych pakietów w technologii MyNano?

Korzyści jest całe mnóstwo, gdyż technologia MyNano, w przeciwieństwie do różnego rodzaju np: dodatków do oleju, paliwa powszechnie dostępnych na rynku (opracowanych w przestarzałej technologii odseparowanej) została opracowana i rozwinięta w technologii synergicznej - celowanej. 
 
Zadowolony klient z efektów technologii MyNano

Dlatego zapraszamy bezpośrednio na stronę MyNano, gdzie można zapoznać się z szeregiem informacji, także w zakresie przełomowych korzyści dotyczących:

 • mniejszego zużycia paliwa
 • większej mocy
 • większego momentu obrotowego i to od bardzo niskich obrotów
 • lepszych osiągów
 • znacznie większe siły bezwładności 
 • mniejszej emisji
 • znacznie lepszej trwałości 
i co bardzo istotne to zmniejszenia negatywnych zjawisk jak samozapłon LSPI (Low Speed Pre Ignition) SPI (Speed Pre Ignition), nadmierne tarcie, nieodpowiednie spalanie mieszanki, pogorszona szczelność dynamiczna, nadmierne przedostawanie się paliwa do oleju silnikowego (w tym jego zbyt szybkiego degradowania) oraz nadmiernego przedostawania się oleju silnikowego, zanieczyszczeń do komory spalania. Dużo więcej informacji na www.mynano.pl 

Słyszałem od znajomego, że Wasze pakiety znacząco polepszają moment obrotowy, moc, zmniejszają spalanie jeszcze bez wykonania chip tuningu. Gdzie mogę dowiedzieć się więcej?

Po więcej informacji na temat naszych autorskich pakietów (dla jednostek napędowych po okresie docierania, również na gwarancji jak i używanych) do:
 
 • samochodów osobowych
 • dostawczych
 • kamperów 
 • samochodów ciężarowych, autobusów 
 • maszyn rolniczych
 • motocykli, quadów 
 • maszyn budowalnych itp 
zapraszamy do obszernego artykułu o MyNano - Pakiety dla klientów indywidualnych 
 Podczas sprawdzania pracy samochodu w warunkach rzeczywistych - drogowych

Skąd takie zaskakujące efekty po zastosowaniu technologii MyNano?  Dla zainteresowanych zrobić znacznie lepiej, efektywniej niż do tej pory - od autora światowego odkrycia oraz technologii   

"Ponieważ nie wyobrażałem sobie i nadal nie wyobrażam istnienia zjawiska tarcia jako odseparowanego zjawiska od innych, synergicznym z nim zjawisk fizycznych czy jego różnych rodzajów.

To rozpatrywanie zjawiska tarcia będącego w synergii z innymi zjawiskami, w konsekwencji wpływającego sumarycznie na nie same jest kluczowym aspektem efektywnego postępu technologicznego, w szczególności dla celów zmniejszenia emisji zanieczyszczeń, wzrostu sprawności, trwałości w obszarach, gdzie istnieje tarcie i następuje spalanie paliw.

Opinia klientki, która skorzystała z pakietów - źródło dobrymechanaik.pl

W drodze wieloletniego doświadczenia, dokonania światowego odkrycia jak i z mojej pasji do tworzenia świata lepszym, otworzyły się nowe horyzonty. Dlatego odkryłem całkowicie nową, lepszą, efektywniejszą technologiczną drogę, pozwalającą na tak istotny wzrost sprawności, naturalny wzrost osiągów, zmniejszenia strat czy generowania wyższej energii z paliw, w nowych czy używanych spalinowych jak i hybrydowych jednostkach napędowych.

Opinia od klienta po wykonaniu pakietu w samochodzie Fiat Tipo - źródło dobrymechanik.pl

Kiedyś nie było innej metody na podniesienie osiągów jak wykonanie tuningu mechanicznego czy elektronicznego. Teraz już wiemy, że wszystkie jednostki napędowe miały od zawsze ukryty potencjał lecz był trzymany w kajdanach przez szereg negatywnych zjawisk.

Robert Halicki - autor światowego odkrycia w zakresie diagnozowania, występowania, minimalizowania, usuwania zjawiska samozapłonów a zarazem prawdy o efektach jakie daje nanotechnologia MyNano aplikowana wszędzie tam gdzie jest olej jak i do paliw

Dlatego skuteczne zmniejszenie tych negatywnych zjawisk przyczynia się do wzrostu momentu obrotowego, mocy, mniejszego spalania, lepszej trwałości i niższej emisji spalin. Zarazem ich zmniejszenie jak i poprawa sprawności to bardzo istotny fundament dla faktycznie dobrej trwałości czy np: wykonania efektywnego i bezpiecznego tuningu ".  Robert JM Halicki 

W temacie dostępnych opcji, pakietów, dodatkowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt 

60 Barbórka Warszawska i udział MyNano