Nasza diagnostyka wykazała uszkodzoną turbosprężarkę której niesprawność spowodowała kilka poważnych usterek w tym uszkodzenie filtra DPF i utratę szczelności zaworowej na jednym cylindrzeNasza diagnostyka wykazała uszkodzoną turbosprężarkę której niesprawność spowodowała kilka poważnych usterek w tym uszkodzenie filtra DPF i utratę szczelności zaworowej na jednym cylindrze
Jeżeli słyszysz niepokojący dźwięk z pod „maski” jak przyspieszasz, zauważyłeś podwyższone zużycie paliwa, ubywa Tobie oleju w silniku lub wyczuwasz spadki, nierównomierność rozwijania mocy to silniku z doładowaniem może przyczyna leżeć po stronie niesprawnego układu doładowania.

W takim przypadku może u nas dokonać precyzyjnego sprawdzenia aktualnego stanu, kondycji jak przyczyny takiej pracy Twojego silnika. Dzięki naszej autorskiej diagnostyce obciążeniowej, dokonując szerokiego zakresu sprawdzenia punkt po punkcie, weryfikując pracę precyzyjnymi pomiarami na hamowni określamy aktualny stan jak i potrzebny zakres naprawczy.
Fiat Ducato Camper podczas naprawy wykonywanej na podstawie precyzyjnych wyników diagnostyki obciążeniowej naszego autorstwaFiat Ducato Camper podczas naprawy wykonywanej na podstawie precyzyjnych wyników diagnostyki obciążeniowej naszego autorstwa
Taki zakres weryfikacji jest również bardzo pomocny przed przystąpieniem do wymiany turbosprężarki, wtryskiwaczy czy innych elementów przy silniku. Po naszym sprawdzeniu będziesz dokładnie wiedział (otrzymasz od nas listę co robić krok po kroku) co działa dobrze a co nie.

Zamiast wymieniać na chybił trafił będziesz mógł przeprowadzić naprawę w zakresie jakim należy. Dzięki temu zamontowana część, czy to turbosprężarka, EGR, wtryskiwacze posłużą Tobie znacznie dłużej.

Samochód Fiat Ducato Camper podczas diagnostyki i weryfikacji stanu - kondycjiSamochód Fiat Ducato Camper podczas diagnostyki i weryfikacji stanu - kondycji
Do tego nasz zakres jest bardzo przydatny w przypadku turbosprężarek po regeneracji, weryfikacji poprawności wykonania ich naprawy.

W przypadku ich nie poprawnego działania nasz autorski jak i certyfikowany zakres pomiarowy stanowi pewną dokumentacją abyś mógł skorzystać z praw gwarancyjnych.

Jeżeli po naszej weryfikacji będziesz chciał byśmy to my wykonali naprawę, to jest to u nas możliwe. Wszelkie wymiany elementów na nowe jak np: turbosprężarki połączone są z czyszczeniem i weryfikacją szczelności np: całego układu doładowania, ssącego.

Każdy etap prac dokumentujemy. Na zakończenie naprawy wykonujemy pełne sprawdzenie pracy silnika i osprzętu Nie dostępne w powszechnie spotykanych warsztatach samochodowych czy serwisach autoryzowanych. Wtedy poprzez pełną dokumentację masz potwierdzone prawidłowość wykonanej naprawy gdyż u nas czarno na biały widać jak silnik pracował przed a jak pracuje po naprawie (otrzymujesz wyniki, wydruki z hamowni, wzgląd w wykonane zdjęcia, użyte, wymienione części).

Silnik Porsche Panamera podczas naprawy po wykryciu nieprawidłowości w działaniu układu zmiennej długości kolektora ssącego i zbyt dużej ilości nagaru w kolektorze, na zaworach ssącychSilnik Porsche Panamera podczas naprawy po wykryciu nieprawidłowości w działaniu układu zmiennej długości kolektora ssącego i zbyt dużej ilości nagaru w kolektorze, na zaworach ssących
Taki zakres weryfikacji przed czy po naprawczej wykonujemy również dla mechaników samochodowych, warsztatów samochodowych czy serwisów autoryzowanych, co ułatwia im znacznie prace.

Reasumując, jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzeniem Twojego silnika, turbosprężarki lub po prostu chcesz rzetelnie i konkretnie naprawić samochód, silnik czy jego osprzęt to zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt