4 lata gwarancji
Czytaj więcej...
W przypadku opcji Chip Tuning Super VIP/ Truck/ Tractor udzielamy 4 letniej gwarancji na wykonane ustawienia programowe (samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki rolnicze), gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie zakresu zwiazanego z oprogramowaniem. Umożliwiamy w razie potrzeby możliwość przywrócenia wersji oryginalnej oprogramowania, również opcję przywrócenia ustawień „tuningowych” w przypadku gdyby doszło do skasowania ich np.: w serwisie  (są to opcje na specjalncych warunkach w zależności od czasu jaki upłynął od wykonania tuningu, wykonanego przebiegu etc, w przypadku koniecznosci wykonania usługi wyjazdowo + koszt dojazdu).

W przypadku sterowników zewnętrznych DPP Performance (dotyczy również Agri & Truck czy EGR OFF) 

25 lat doświadczenia w branży zobowiązuje
Czytaj więcej...
Dzieki naszej najnowszej technologii możemy także w Twoim samochodzie zwiększyć bezpiecznie moc poprzez Chip Tuning  programowy lub najnowszej generacji sterownik zewnętrzny DPP Performance. Jeżeli jesteś z takich miast jak Opole - Wrocław - Częstochowa -Gliwice - Katowice- Chorzów jak i okolic to możesz zyskać więcej mocy w bezpieczny sposób przyjeżdżając do nas na umówiony termin.

Nasz międzynarodowy zespół pracujący z pasja tworzą ludzie którzy mają za sobą już ponad 25 lat doświadczenia w branży tuningowej, tworzenie rozwiązań dla klientów z całego świata. Ponadto poprzez swój zespół czynnie bierzemy udział w sporcie sporcie samochodowym, a wyniki potwierdzają naszą wysoką kompetencję techniczną. To doświadczenie połączone z usprzętowieniem na bardzo wysokim poziomie (w 44tuning Performance Center posiadamy stanowiska obciążeniowo-diagnostyczne - hamownie dla wszystkich pojazdów) to gwarancja dla Ciebie wykonanej usługi w sposób bezpieczny i fachowy Przyjęliśmy prosta zasadę, że robimy dobrze albo nie robimy nic.

Eco pozwala efektywnie i bezpiecznie poprawić osiągi wraz ze zmniejszeniem zużycia paliwa często o ok. 15%
Czytaj więcej...
Tak można, ponieważ wielokrotnie seryjne jednostki napędowe pracują we wsparciu o oprogramowanie które zostało opracowane z założeniem bardzo dużego marginesu. Czyli silniki wychodzące z fabryki po prostu nie są wstanie generować optymalnych parametrów.

Ten margines jest stosowany przez producentów samochodów pod względem różnic rynkowych, paliwowych w zależności gdzie ma być użytkowany. Ponadto wielokrotnie oprogramowania są przygotowywane dla całych serii jednostek napędowych bez ustawiania każdego silnika z osobna. Takie działanie producentów sprawia, że silniki pracują różnie, mają różne parametry i równą sprawność. Wpływa to końcowo na nadmierne użycie paliwa które często kompletnie nie pokrywa się z danymi w folderze.

Chip tuning Super Vip czyli programowa regulacja pracy silników
Czytaj więcej...
U nas dostępny Chip Tuning Super VIP "Szyty na miarę" cechuje się wykonaniem nowych ustawień oprogramowania sterującego pracą silnika. Oczywiście regulacja dotyczy zakresu tuningowego czyli w większości przypadków zakresu pod obciążeniem. W opcji u nas oferowanej Tuning Szyty na miarę jest to programowa i indywidualna regulacja konkretnego silnika na bazie szerokiego zakresu pomiarowego. Zatem nic dodać nic ująć, po prostu jego optymalizacja. Usługa skierowana dla klientów którzy oczekują bezpiecznej i optymalnej poprawy elastyczności, reakcji na naciśnięcie pedału gazu, skrzyni biegów (automatycznej) jak i odczuwalnego wzrostu dynamiki jazdy.

Kontakt Motul