4 lata gwarancjiW przypadku opcji Chip Tuning Super VIP/ Truck/ Tractor udzielamy 4 letniej gwarancji na wykonane ustawienia programowe (samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki rolnicze), gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie zakresu zwiazanego z oprogramowaniem. Umożliwiamy w razie potrzeby możliwość przywrócenia wersji oryginalnej oprogramowania, również opcję przywrócenia ustawień „tuningowych” w przypadku gdyby doszło do skasowania ich np.: w serwisie  (są to opcje na specjalncych warunkach w zależności od czasu jaki upłynął od wykonania tuningu, wykonanego przebiegu etc, w przypadku koniecznosci wykonania usługi wyjazdowo + koszt dojazdu).

W przypadku sterowników zewnętrznych DPP Performance (dotyczy również Agri & Truck czy EGR OFF) 

udzielana jest 4 letnia gwarancja producenta na wady produkcyjne (produkcja Holandia - Benelux). Ponadto umożliwiamy ich serwis z możliwością w przyszłości adaptacji do innych samochodów, pod warunkiem kopatybilności jak i możliwości tuningu taką formą danego silnika.

Ponadto przekazujemy pisemnie informacje eksloatacyjne celem możliwości odpowiedniego zadbania, efektywnego wykorzystania poczynionych zmian. Dodatkowo przekazujemy informacje przeglądowe (serwisowe) będące wynikiem doświadczenia z danymi 
Rekomendujemy produktu Motul do zastosowania przez naszych klientów
jednostkami, kwestiami paliwowymi celem odpowiedniego zadbania o silnik, jego osprzęt czy całą jednostkę napędową. Dotyczy to m.in faktycznie potrzebnych interwałów przeglądowych, korzystniejszych materiałów eksloatacyjnych i zakresów jakie powinien obejmować cykliczny przegląd majacy na celu utrzymanie odpowiedniej sprawności.

Z uwagi na nasze 25 letnie doświadzcenie w branży rekomendujemy zarówno dla silników seryjnych jak i po tuningu, dla skrzyń biegów, układów hamulcowych, chłodniczych jak i środki do czyszczenia stosownych układów (wtryskowych, silników) renomowanej marki Motul.

W przypadku większej części silników przy tuningu rekomendujemy zastosowanie oleju Motul z ewentualną korektą np: lepkości oleju. W przypadku daleko idacych modernizacji np: pakietów tuningowych SuperStreet dla nie których silników wymagane jest zastosowanie środków smarnych Motul z serii 300V.

Z pozdrowieniami Zespół 44tuning Performance Center