Abarth 500 X po zmianie felg i opon z 17" na 20"Abarth 500 X po zmianie felg i opon z 17" na 20"
Dla wymagających klientów, oczekujących stosownego doradztwa popartego 25 letnim doświadczeniem w motoryzacji, tuningu i sporcie samochodowym jest u nas dostępna opcja zakupu opon wraz z felgami, również na raty.

Mało kto już teraz pamięta, że to zespół 44tuning w 2005 roku sprowadził do Polski markę Falken będąc na tamte czasy niezależnym importerem opon tej marki. Sprzedawaliśmy wtedy ok 1.5 tysiąca opon i teraz sprzedaje się ich setkach tysięcy. Mimo to, po dziś dzień zarówno my jak i nasi wymagający klienci korzystają z opon tego producenta. Po prostu cechują się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości, dobrą przyczepnością co ma swoje potwierdzenie również w wymagających warunkach (używamy tych opon w naszych samochodach treningowych czy do opisu trasy przed rajdem).

Felga firmy MSW by OZ Racing i najnowszy Falken Azenis FK510 prezentują się i działają rewelacyjnieFelga firmy MSW by OZ Racing i najnowszy Falken Azenis FK510 prezentują się i działają rewelacyjnie
Natomiast w kwestii felg aluminiowych. W ofercie mamy wielu producentów. Jednak co człowiek to inny gust, co samochód to inne wymagania. W tym przypadku najlepszym jest jeżeli wskażesz nam jaka felga Ciebie interesuje (producent, model, wzór) a sprawdzimy dostępna opcję dla Ciebie. Oczywiscie mozemy też doradzić coś ze swojej strony mając na uwadzę odpowiednią wytrzymałość przy użytkowaniu na polskich drogach.

Skoro magia tkwi w szczegółach, to decydując się na zakup zestawu opon z felgami aluminiowymi u nas wyważamy je w formie dyskretnej 3 punktowej. Zatem odważniki są prawie nie widoczne, felga z oponą precyzyjniej wyważona i efekt wizualny jeszcze lepszy. W zależności od zmiany rozmiaru opcjonalnie rekomendujemy stosowną zmianę polepszenie na stawów geometrii zawieszenia. Dzięki temu polepszy się zwrotność, przyczepność i komfort w szybkim podróżowaniu.

Nowe opony i felgi aluminiowe dostępne na na zamówienie w 44tuning, również przy zakupie na raty.Nowe opony i felgi aluminiowe dostępne na na zamówienie w 44tuning, również przy zakupie na raty.
Jeżeli chcesz zakupić (również w systemie ratalnym) nowy zestaw felg czy opon do swojego samochodu to zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt