Sterownik DPP Performance po zamontowaniu w samochodzie
Czytaj więcej...
Sterownik DPP Performance jest to najnowszej generacji rozwiazanie techniczne prawie zawsze u nas stosowane w samochodach nowych na gwarancji.  W skrócie DPP to zewnętrzny, programowalny indywidualnie sterownik, współpracujacy z fabrycznym układem sterującym, bez zostawiania śladu swojego działania. Skonstruowany przez konstruktora (Wim Essing), który posiada ponad 30 lat doświadczenia w tuningu mechaniczno-elektronicznym, rozwijając swoje doświadczenie m.in. przy współpracy ze sportem wyczynowym. Ponadto 44tuning Performance Center będąc importerem na Polskę prowadzi rozwój i opracowuje specjalne rozwiązanie regulacyjne dla samochodów - silników pracujących w polskich warunkach drogowych i paliwowych. Na rynku oferowane są różne urządzenia, powerboxy. Czym różni się od nich sterownik DPP Performance?

Sterownik DPP Performance to znacznie lepsza opcja niż oferowane na rynku powerbox-y
Czytaj więcej...
Powerboxy od których dwoi się i troi na rynku to w większości przypadków urządzenia bazujące na technice powielanej od lat. Oferowane już od kilkuset złotych mocno kuszą ceną. Jednak ich producenci skupieni są na możliwie tanim ich wyprodukowaniu, dobrym wypromowaniu a o testach danych silników, ich potrzeb to potrafią nawet nie myśleć. Ładnie zapakowane, korzystające z zasady, że cena cuda czyni sprawiają, że wielu kusi się na ich zakup. O ile leżące w pudełku zbytniej szkody zrobić nie mogą to już podłączone do samochodu potrafią wiele złego poczynić.
Dlatego znacznie lepszą opcją są sterowniki zewnętrzne oferowane w odpowiedniej jakości, produkowane z wysokiej jakości komponentów . 

Sterownik DPP Performance do tuning nowych samochodów na gwarancji z silnikami turbodiesel, turbo-benzyna i z LPG
Czytaj więcej...
Chciałeś zakupić powerbox-a? Masz samochód na gwarancji? Chcesz mieć więcej mocy w Twoim samochodzie? Zależy Tobie aby tuning był bezpieczny dla Twojego silnika?

To zanim zdecydujesz się na zwiekszenie mocy o zapoznaj się z najnowszym rozwiązaniem technicznym zewnętrzym sterownikiem DPP Performance który daje znacznie lepsze efekty niż popupalnie spotykany powerbox -więcej znajdziesz tutaj - Sterownik DPP Performance Tuning szyty na miarę

Sterownik DPP Performance występuje dla wielu silników. W stałej sprzedaży wersję 3 i 4 kanałowe
Czytaj więcej...
Sterownik DPP Performance jest to najnowszej generacji rozwiazanie w postaci zewnętrznego programowalnyego indywidualnie sterownika. Skonstruowany przez konstruktora (Wim Essing), który posiada ponad 30 lat doświadczenia w tuningu mechaniczno-elektronicznym, rozwijając swoje doświadczenie m.in. przy współpracy w F3000, w F1, wyścigiach 24h czy w Rajdzie Dakar. Ponadto 44tuning Performance Center będąc importerem na Polskę prowadzi rozwój i opracowuje specjalne rozwiązanie regulacyjne dla samochodów - silników pracujących w polskich warunkach drogowych i paliwowych.

Na rynku oferowane są różne urządzenia, powerboxy. Czym różni się od nich sterownik DPP Performance ...

Kontakt Motul