Sterownik DPP Performance to znacznie lepsza opcja niż oferowane na rynku powerbox-yPowerboxy od których dwoi się i troi na rynku to w większości przypadków urządzenia bazujące na technice powielanej od lat. Oferowane już od kilkuset złotych mocno kuszą ceną. Jednak ich producenci skupieni są na możliwie tanim ich wyprodukowaniu, dobrym wypromowaniu a o testach danych silników, ich potrzeb to potrafią nawet nie myśleć. Ładnie zapakowane, korzystające z zasady, że cena cuda czyni sprawiają, że wielu kusi się na ich zakup. O ile leżące w pudełku zbytniej szkody zrobić nie mogą to już podłączone do samochodu potrafią wiele złego poczynić.
Dlatego znacznie lepszą opcją są sterowniki zewnętrzne oferowane w odpowiedniej jakości, produkowane z wysokiej jakości komponentów . 


Nie jak tanie powerboxy często np: w Chinach. Za to w Europie, z komponentów z których korzystają renomowani producenci samochodów.Do takiej wysokiej jakości sterowników należy DPP Performance. Oferowany w przetestowanej formie, z gwarancją 4-ro letnią. Do tego w przetestowanej formie dla danych silników, umożliwiając indywidualną regulację – optymalizację pozwala wykonać efektywny i bezpieczny tuning szyty na miarę.

Zatem tutaj możesz się zapoznać z szerszym artykułem o sterowniku- DPP Performance