Pełna technicznie dynamiczna wymiana oleju w skrzyniach biegów
Czytaj więcej...
Poprzez rozwój technicznej współpracy 44tuning Rally Team z partnerem zespołu renomowanym producentem, firmą Motul od lutego 2019, po szeregu własnych testów w 44tuning Performance Center wprowadziliśmy do oferty program Motul Evo czyli dynamiczną wymianę oleju w przekładniach (skrzyniach biegów) automatycznych.

Jednakże aktualnie jako jedyni w Polsce i Europie wykonujemy serwis układu napędowego w pełnym technicznie zakresie. Wbrew powszechnej propagandy dezinformacyjnej producentów o braku konieczności serwisowania, wymiany olejów w automatycznych skrzyniach czy układach napędowych, wymiana jest potrzebna średnio co max. 40-50 00 km lub 2 lata (przy dynamicznym użytkowaniu nawet co 30-40 000 km), co zarazem w wielu przypadkach jest również określone przez producentów skrzyń biegów.

Pełna gama produktów Motul dla samochodów osobowych, dostawczych i sportowych dostępna w 44tuning
Czytaj więcej...
Wielu użytkowników korzystających ze środków smarny bardziej sugeruje się reklamami telewizyjnymi, reklamami producentów samochodów niż rzeczywistymi parametrami i działaniem środków smarnych. Z tego tytułu nasza firma mającą wgląd w pracę silników na różnych olejach i płynach (posiadamy stanowisko diagnostyczną wraz z hamownią) od dłuższego czasu podjęła decyzje o sprzedaży naszym klientom tylko i wyłącznie olejów silnikowych, przekładniowych, płynów czy specjalnych preparatów wyłącznie firmy Motul. Warto zauważyć, że oleje tej firmy cechują się stabilniejszą bazą olejową, lepszymi dodatkami w stosownej wg specyfikacji proporcji, a silniki w porównaniu z olejami z "reklam telewizyjnych" pracują na nich ciszej i są dłużej żywotne.

Kontakt Motul