Pełna gama produktów Motul dla samochodów osobowych, dostawczych i sportowych dostępna w 44tuningPełna gama produktów Motul dla samochodów osobowych, dostawczych i sportowych dostępna w 44tuning
Wielu użytkowników korzystających ze środków smarny bardziej sugeruje się reklamami telewizyjnymi, reklamami producentów samochodów niż rzeczywistymi parametrami i działaniem środków smarnych. Z tego tytułu nasza firma mającą wgląd w pracę silników na różnych olejach i płynach (posiadamy stanowisko diagnostyczną wraz z hamownią) od dłuższego czasu podjęła decyzje o sprzedaży naszym klientom tylko i wyłącznie olejów silnikowych, przekładniowych, płynów czy specjalnych preparatów wyłącznie firmy Motul. Warto zauważyć, że oleje tej firmy cechują się stabilniejszą bazą olejową, lepszymi dodatkami w stosownej wg specyfikacji proporcji, a silniki w porównaniu z olejami z "reklam telewizyjnych" pracują na nich ciszej i są dłużej żywotne.

44tuning w Barcelonie - Motul ma zastosowanie również w wymagającym motorsporcie!44tuning w Barcelonie - Motul ma zastosowanie również w wymagającym motorsporcie!

Ponadto posiadamy w ofercie także środki czyszczące do silnika i układów paliwowych, które pomagają w bezpiecznym usunięciu zanieczyszczeń przy zmianie oleju czy przywróceniem sprawności układu paliwowego. Z uwagi na długotrwałą prace na paliwie gorszej jakości (czyli w polskie rzeczywistości) bardzo pomocne w wydłużaniu żywotności układów paliwowych wpływające pozytywnie na zmniejszenie zużycia paliwa.

Mamy potwierdzone diagnostycznie że np:zastosowanie środka czyszczącego dla silników wysokoprężnych - Diesel System Clean w silniku którym układ wtryskowy miał nieco obniżoną sprawność (np.: PD pompo wtryskiwacze czy CR Common Rail) po zastosowaniu 2 fiolek Diesel Clean układ wtryskowy wraca do pełnej sprawności. Pomaga to zawsze jeżeli powodem niesprawności jest nagar ,zanieczyszczenie lub obniżona smarność paliwa (kiedy nie ma mechanicznych uszkodzeń elementów układu wtryskowego).

Nagar na zaworach w silniku Porsche 3.6 V6 po przejechaniu 50 000 km na fabrycznym olejuNagar na zaworach w silniku Porsche 3.6 V6 po przejechaniu 50 000 km na fabrycznym oleju
Do tego mamy w ofercie płyn chłodniczy który utrzymuje pełne zdolności chłodzenia silnika nawet powyżej 130 stopni C. To jest ważne w przypadku silników turbodoładowanych gdzie turbosprężarka chłodzona jest płynem chłodniczym. Ogólnie znane na rynku płyny powszechnego stosowania tracą swoje właściwości powyżej 95 stopni C.

Zatem począwszy od serii do zastosowań w samochodach seryjnych 4100 przez 6100, 8100 czy serię Specific aż po serię 300V przeznaczonej dla samochodów sportowych czy wyczynowych.

W przypadku klientów którzy już korzystają , opinie po zastosowaniu, oczywiście oryginalnych (na rynku niestety można zakupić także oleje tańsze, starsze czy podrobione, mające jedynie opakowanie podobne do oryginalnego) opinię dotyczy cichszej pracy silnika, mniejszego zużycia paliwa, znacznego obniżenia zużywania oleju przez silnik jak i czystszego stanu silnika.

Motu serii 300V - unikalna formuła oleju do samochodów po tuningu i sportowychMotu serii 300V - unikalna formuła oleju do samochodów po tuningu i sportowych
Dlatego w 44tuning Performance Center Opole – Kępa możesz zakupić pełną gamę produktów marki Motul dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Obejmuje to oczywiście oleje silnikowe, przekładniowe, płyny hamulcowe czy chłodnicze.

Możesz skorzystać u nas z zakupu produktów Motul do wielu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i ciągników rolniczych.

Katalog produktów Motul - Dobierz Olej

Natomiast wraz z wymianą w samochodach osobowych lub dostawczych przy pełnych przeglądach okresowych. Zakup produktów Motul jest możliwy także wysyłkowo. Więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt z nami - kontakt