Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Honda

Posiadamy opracowaną specjalnie z my?lą o silnikach marki Honda, usługę zwaną chip tuning która uruchamia ukryte rezerwy mocy w silnikach modeli Civic, Accord, CRV, FRV, HRV i Jazz. W szczególności chip tuning oferujemy w silnikach CDTi, i-CTDi których rezerwy mocy i momentu obrotowego przewidziane przez konstruktorów silników są znaczne. Tym bardziej warto tego dokonać gdyż profesjonalny chip tuning u nas gwarantuje w silnikach CDTi, i-CTDi przy zwiększonej mocy oraz lepszym momencie obrotowym mniejsze zużycie paliwa i elastyczniejszą pracę. Dzięki technologii przez chip tuning OBD jest to możliwe także w samochodach na gwarancji. Dlatego zapoznaj się z profesjonalna oferta chip tuningu samochodów marki Honda oraz z pakietem Super Street dzięki któremu możesz zyskać nawet 50 KM i 110 Nm momentu więcej dzięki sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniom w 44tuning.pl.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Honda Accord
Chiptuning
Honda Civic
Chiptuning
Honda CR-V
Chiptuning
Honda CRV New
Chiptuning
Honda FR-V
Chiptuning
Honda HR-V
Chiptuning
Honda Integra
Chiptuning
Honda Jazz
Chiptuning
Honda Legend
Chiptuning
Honda S2000

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.