Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Lancia

Chip tuning silników w samochodzie Lancia? Masz silnik JTD, TDS, JTD Multijet jak i benzynowych włoskiej marki samochodów Lancia jest możliwy już teraz gdyż posiadają one rezerwy mocy przewidziane przez samego producenta. Dzięki specjalnej technologii chip tuningu przez złącze diagnostyczne OBD jest to możliwe w wielu modelach Lancia także w samochodach na gwarancji. Profesjonalne zwiększenie mocy poprzez chip tuning czy też montaż Digital Power Pack-a jest możliwe w silnikach modeli Lancia Kappa, Lybra, Musa, Phedra, Thesis, Ypsilon, Zeta. Wejdź teraz do katalogu i wybierz swój model samochodu. Sprawdź ile zyskasz mocy a ile momentu obrotowego wybierając rozwiązania ekonomiczne Digital Power Pack Eco - ECO Program czy też montaż cyfrowego Powerbox-a lub profesjonalny wykonany indywidualnie Chip Tuning przez złącze OBD. Zwiększenie mocy w 44tuning.pl Twojego samochodu Lancia to usługa sprawdzona i bezpieczna z której na pewno będziesz zadowolony.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Lancia Delta
Chiptuning
Lancia Kappa
Chiptuning
Lancia Lybra
Chiptuning
Lancia Musa
Chiptuning
Lancia Phedra
Chiptuning
Lancia Thema
Chiptuning
Lancia Thesis
Chiptuning
Lancia Voyager
Chiptuning
Lancia Ypsilon

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.