Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Lexus

Więcej mocy w samochodzie poprzez chip tuning w samochodzie Lexus D ? Masz marki Lexus IS 220 D na gwarancji? Z pomocą przychodzi profesjonalny cyfrowy powerbox dla wersji D, gdyż silniki w samochodach marki Lexus posiadają rezerwy mocy. Dlatego oferujemy profesjonalny sprawdzony powerbox także jako możliwość zwiększenia mocy i momentu w samochodzie Lexus na gwarancji. Jest to możliwe dzięki bezinwazyjnie technologii montażu za pomocą fabrycznych złączy (na ten moment z uwagi na sterownik Denso brak możliwości wykonania oprogramowania przez złączę OBD, oczywiście trwają prace nad wykonywaniem takich modernizacji). Wybierz teraz swój model samochodu Lexus i sprawdź ile w bezpiecznych sposób zyskasz mocy, a ile momentu obrotowego w swoim samochodzie poprzez profesjonalny chip tuning - powerbox w 44tuning.pl.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Lexus ES
Chiptuning
Lexus GS
Chiptuning
Lexus GX
Chiptuning
Lexus IS
Chiptuning
Lexus LS
Chiptuning
Lexus LX
Chiptuning
Lexus NX
Chiptuning
Lexus RC Nowy
Chiptuning
Lexus RX
Chiptuning
Lexus SC

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.