Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning MAN

Z uwagi na duży apetyt na paliwo, oferujemy dla samochodów ciężarowych Man z profesjonalnej usługi chip tuning - eco tuning truck dostępną dla modeli TGA, TGL. TGM oraz F2000. Coraz częściej z naszej profesjonalnej i sprawdzonej usługi korzystają firmy transportowe, nawet do tego stopnia iż zakupują nominalnie słabsze modele i dokonują u nas zwiększenia mocy. Dzięki temu w samochodach Man przy zachowaniu bezpieczeństwa dla silnika można zyskać od 150 do nawet 500 Nm momentu obrotowego więcej. Z uwagi iż wiele firm korzysta z nowych samochodów Man w leasingu oferujemy chip tuning poprzez port diagnostyczny OBD. Taka technologia umożliwia dokonanie zwiększenia mocy także w samochodzie na gwarancji. Profesjonalnie wykonane u nas nowe oprogramowanie i dzięki temu większą moc sprawiają, że mimo dużych ładunków samochód znacznie łatwiej radzi sobie z dużymi wzniesieniami. Po prostu łatwiej pod górę oraz wyprzedzanie staje znacznie bezpieczniejsze, dlatego usługa chip tuning dla samochodów Man zalecana jest dla dobrych firm transportowych którym zależy na dobrej pracy swojej floty. Dodatkowo oszczędności na paliwie w przypadku skrzyń manualnych oscylują w zakresie 2-5 litrów spalania mniej na 100 km. Zapoznaj się teraz z orientacyjnymi przyrostami mocy i momentu obrotowego które możesz zyskać poprzez profesjonalny chip tuning u nas w Twoim samochodzie Man.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
MAN D20
Chiptuning
MAN TGA
Chiptuning
MAN TGL
Chiptuning
MAN TGM
Chiptuning
MAN TGS
Chiptuning
MAN TGX

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.