Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Opel

Posiadamy opracowaną specjalnie z my?lą o silnikach marki Opel usługę chip tuning która uruchamia ukryte rezerwy mocy w silnikach CDTi, Dti, TiD, TDS, modeli Agila, Antara, Astra, Astra G, Astra H, Combo, Corsa, Frontera, Meriva, Movano, Omega, Signum, Sintra, Speedster, Vectra B, Vectra C, Vivaro, Zafira. W szczególności chip tuning w silnikach CDTi daje duży efekt gdyż rezerwy mocy i momentu obrotowego przewidziane przez konstruktorów silników są znaczne. Tym bardziej warto tego dokonać gdyż profesjonalny chip tuning u nas gwarantuje w silnikach Opla przy zwiększonej mocy oraz lepszym momencie obrotowym mniejsze zużycie paliwa i elastyczniejszą pracę. Dzięki technologii przez chip tuning OBD jest to możliwe także w samochodach na gwarancji. W niektórych modelach Opla i silnikach Dti jest możliwe zwiększenia mocy jedynie poprzez montaż cyfrowego powerbox-a. Jest to spowodowane tym, iż producent zastosował sterownik bez możliwości zmiany oprogramowania poza siecią ASO. Dlatego zapoznaj się z profesjonalna oferta chip tuningu samochodów marki Opel oraz z pakietem Super Street dzięki któremu możesz zyskać nawet 50 KM i 110 Nm momentu więcej dzięki sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniom w 44tuning.pl

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Opel Agila
Chiptuning
Opel Antara
Chiptuning
Opel Astra
Chiptuning
Opel Astra GTC
Chiptuning
Opel Astra H
Chiptuning
Opel Astra H Twintop
Chiptuning
Opel Astra J
Chiptuning
Opel Astra J Twintop
Chiptuning
Opel Cascada
Chiptuning
Opel Combo
Chiptuning
Opel Corsa
Chiptuning
Opel GT
Chiptuning
Opel Insignia
Chiptuning
Opel Meriva
Chiptuning
Opel Movano
Chiptuning
Opel Signum
Chiptuning
Opel Speedster
Chiptuning
Opel Vectra
Chiptuning
Opel Vectra C
Chiptuning
Opel Vivaro
Chiptuning
Opel Zafira

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.