Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Rover

Więcej mocy - Chip tuning samochodu Rover? Chip tuning to bezpiecznie rozwiązanie które budzi ukryte rezerwy mocy w silnikach Tdi, SD, i-TD, Di, CDTi. W szczególności chip tuning w silnikach CDTi daje duży efekt gdyż rezerwy mocy i momentu obrotowego przewidziane przez konstruktorów silników są znaczne. Dzięki technologii przez chip tuning OBD jest to możliwe także w samochodach na gwarancji. Warto tego dokonać gdyż profesjonalny chip tuning u nas gwarantuje w silnikach Rover przy zwiększonej mocy oraz lepszym momencie obrotowym mniejsze zużycie paliwa i elastyczniejszą pracę. W niektórych modelach marki Rover chip tuning - zwiększenie mocy w silnikach Di, i-TD jest możliwe jedynie poprzez montaż cyfrowego powerbox-a. Jest to spowodowane tym, iż producent zastosował sterownik bez możliwości zmiany oprogramowania poza siecią ASO. Dlatego zapoznaj się z profesjonalna oferta chip tuningu samochodów marki Rover w 44tuning.pl.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Rover 220
Chiptuning
Rover 45
Chiptuning
Rover 75
Chiptuning
Rover ZT

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.