Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Steyr

Ciągniki marki Steyr rodem z Austrii to bliźniacze konstrukcje marek Case oraz New Holland, wyposażone w silniki rodem z tych koncernów. Od kilku lat cześć silników zasilanych jest systemem wtryskowym Common-Rail wraz ze sterowaniem niemieckiej marki Bosch. Najnowsze konstrukcje celem spełnienia nowych norm zostały wyposażone w system SCR oraz Ad-Blue. Dlatego zarówno dla kilkuletnich jak i najnowszych ciągników oferujemy profesjonalne zwiększenie mocy poprzez indywidualną optymalizację ich pracy. Dokonując odpowiednich pomiarów diagnostycznych, mocy i momentu zmieniamy charakterystykę pracy silnika tak, że pracuje on lżej oszczędzając nawet 20% paliwa. Dlatego teraz możesz sprawdzić co zyska Twój ciągnik marki Steyr po optymalizacji Traktor Tuning w 44tuning.pl

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Steyr 41xx
Chiptuning
Steyr 61xx
Chiptuning
Steyr CVT SCR

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.