Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Subaru

Więcej mocy - chip tuning w Subaru? Oczywiście iż w naszej ofercie posiadamy możliwość profesjonalnego zwiększenia mocy w samochodach Subaru poprzez chip tuning. Zależnie od modelu wykonywane jest to poprzez przeprogramowanie sterownika fabrycznego lub poprzez zamontowanie sterownika zewnętrznego (starsze modele). W dużej mierze oferta dotyczy silników Turbo w modelach Impreza WRX czy WRX STi. Jak najbardziej jest możliwość zwiększenia mocy poprzez dokonanie usługi kompleksowej wraz z zabudową innego, korzystniejszego intercoolera oraz większego układu wydechowego. Dlatego zapoznaj się teraz z możliwościami chip tuningu oraz zapytaj o opcję strojenia indywidualnego dla Twojego Subaru.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Subaru Forester
Chiptuning
Subaru Impreza
Chiptuning
Subaru Impreza WRX
Chiptuning
Subaru Legacy
Chiptuning
Subaru Outback
Chiptuning
Subaru XV MY12

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.