Chip Tuning VIP

Jest to usługa elektronicznej modernizacji oprogramowania sterującego silnikiem skierowana dla klientów którzy cenią sobie bezpieczne i profesjonalne rozwiązania. Celem jest w sposób indywidualny zoptymalizowanie pracy jednostki napędowej aby uzyskać bezpieczne i satysfakcjonujące przyrosty.

Wartości osiąganych przyrostów zależne są od indywidualnego potencjału egzemplarza. Wykorzystujemy jedynie część rezerw, które przewidział sam producent silnika - jest to w pełni bezpieczne dla całej jednostki napędowej.

Modernizacja w naszej firmie jak i w naszych filiach wykonywana jest indywidualnie dla każdego samochodu na bazie pomiarów mocy i momentu na hamowni, pomiarów elastyczności jak i innych pomiarów obrazujących aktualną pracę silnika (wartości doładowania, przepływu powietrza, pomiar składu mieszanki za pomocą sondy szerokopasmowej AFR - dla silników turbo-benzynowych).

Nowe, korzystniejsze oprogramowanie wykonywane jest zależnie od potrzeb klienta poprzez nasz międzynarodowy zespół. W zdecydowanej większości samochodów modernizacje wykonujemy metoda bezinwazyjną przez złącze OBD co umożliwia wykonanie tuningu także w samochodzie będącym na gwarancji.

Ważne: W trosce o dobrą jakość usług w przypadku gdy samochód ma lub miewał jakiekolwiek dolegliwości związane z niższą sprawnością, brakiem mocy prosimy o poinformowanie naszego personelu już w rozmowie wstępnej, co pozwoli na odpowiednie dobranie zakresu usługi.
 

Chip Tuning VIP wykonany w 44tuning zapewnia:

  • poprawienie sprawności (w bezpieczny sposób)
  • znaczne polepszenie elastyczności
  • znacznie bezpieczniejsze wyprzedzanie
  • przy zachowaniu tej samej techniki jazdy oszczędności na paliwie na poziomie 0.6 - 1,7 litra na 100 km.
  • możliwość dokonania w samochodach także na gwarancji
  • zmniejszenie ilości redukcji biegów czy też w przypadku automatycznej skrzyni korzystniejszą i dynamiczniejszą jej reakcję
  • zwiększeniem prędkości maksymalnej na każdym biegu
  • kulturalniejsza pracę silnika
  • znacznie więcej przyjemności z jazdy


Jakieś pytania przed zamówieniem usługi?
Możesz skontaktować się z naszym ekspertem i zapytać się o najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie - Robert JM Halicki - tel. 694 266 738 lub skorzystać z kontakt
Kontakt Motul