Digital Power Pack - Turbodiesel i Turbo Petrol

DPP - Multi-Channel System to wielokanałowy zewnętrzny sterownik montowany do instalacji samochodu za pomocą fabrycznych złączy. Skonstruowany przez technika będącego w naszym zespole, który w latach 1999-2000 konstruował rozwiązania dla Ferrari, stabilizując pracę silnika bolidu w zakresie 14-19 tys. obrotów.

Jego unikalna konstrukcja, jej wielokanałowa zasada działania umożliwia w sposób indywidualny optymalizowanie pracy silnika w zależności od potrzeb egzemplarza jak i kierowcy. Steruje on w zależności od obciążenia dawkami paliwa i doładowania, w zależności od potrzeb przebiegiem momentu obrotowego, pozwala na dokonywanie korekt ważnych limiterów, w tym doładowania.

Z uwagi na posiadana pamięć typu Flash (taka jak najnowszej generacji sterowniki silników) DPP jest programowalny z pozycji zewnętrznego programatora. Standardowe ustawienia, opracowane w naszych ośrodkach badawczych zaspakajają większość potrzeb typowego kierowcy (na bazie tych ustawień programowane są DPP sprzedawane wysyłkowo).

W przypadku gdyż masz specyficzne wymagania (inny przebieg momentu jak i mocy, specyficzne warunki pracy samochodu) i chcesz zakupić mimo to wysyłkowo to kontaktując się z naszym ekspertem i przekazując swoje wymagania on określi czy jest to do zrealizowania w formie zakupu wysyłkowego czy też strojenia indywidualnego wraz z pomiarami. Jeżeli interesuje Cię uzyskanie maksymalnego efektu to zawsze możesz wybrać opcję z indywidualną optymalizacją i pomiarami na hamowni.

Natomiast jeżeli Twój samochód dysponuje systemem wtryskowym Siemens (Tdci, Hdi, Dci)  czy Denso (D4D, DiD, Dci) , czy też Turbo benzynowym (Tsi, TFSi, T-JET i inne) to w takim przypadku sprzedaż następuje jedynie wraz z indywidualnym strojeniem.


DPP a gwarancja Twojego samochodu.


Poprzez możliwość bezinwazyjnego montażu metodą Plug and Play jest on wspaniałym rozwiązaniem dla klientów posiadających samochody na gwarancji. Po prostu przed serwisem można dokonać łatwego rozłączenia DPP a samochód powraca do ustawień fabrycznych i jest w pełni odbierany przez serwis jako seryjny (brak możliwości wykrycia). Ponadto raz zaprogramowany działa w pełni stabilnie mimo jego demontażu a następnie montażu.

DPP to także bardzo dobre rozwiązanie dla klientów często zmieniających samochody (możliwość wykorzystania w innym samochodzie po ponownym przeprogramowaniu) oraz w przypadku samochodów których brak możliwości chip tuningu - np: większość samochodów z systemem sterowania firmy Denso.

Ponadto ważną korzyścią z korzystania z DPP jest możliwość wyboru kierunku strojenia, np.:

  • zwiększenie mocy i momentu (z uzyskaniem spalania na podobnym poziomie lub osiągnięciem nieznacznych oszczędności);
  • zwiększenie mocy i momentu wraz z uzyskaniem oszczędności paliwa;
  • jak i uzyskanie maksymalnej oszczędności na paliwie wraz z poprawieniem elastyczności  DPP - zobacz Green Line)

Reasumując, Digital Power Pack to najnowsze, światowej jakości rozwiązanie dla klientów ceniących sobie jakość, wydajność i profesjonalne działanie.

Masz więcej pytań przed zamówieniem DPP?
Możesz skontaktować się z naszym ekspertem i zapytać się o najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie - Robert JM Halicki - tel. 694 266738 lub skorzystać z kontakt
Kontakt Motul