Prezentacja Abarth-a 500 R3T w fabrycznym salonie Fiat - Abarth w Warszawie
Prezentacja Abarth-a 500 R3T w fabrycznym salonie Fiat - Abarth w Warszawie
W środę 28 grudnia 2012 salonie Abarth w Warszawie odbyła się wczoraj prezentacja nowości na Polskim rynku rajdowym – ABARTHA 500 R3T .

 

Prezentacja została przygotowana przez Fiat - Abarth Poland na którą zaproszono przedstawicieli wielu mediów. 

 

Załoga 44tuning.pl w składzie Robert Halicki i Tomasz Tkacz planuje udział w całym przyszłorocznym cyklu Rajdowego Pucharu Polski z założeniem dobrego poznania możliwości samochodu i pokonania jak największej ilości bezawaryjnych kilometrów.

 

Na pewno pierwsze starty będą dość ostrożne ze względu na długą przerwę Roberta w sporcie motorowym co nie znaczy , że planujemy jechać pomału.

 

Samochód jest fabrycznie nowym egzemplarzem w pełnej specyfikacji R3T i dysponuje mocą około 220 km i momentem obrotowym w okolicach 400 Nm co przy masie 1080 kg powinno umożliwiać zajmowanie miejsc w czołówce klasyfikacji generalnej w planowanych przez nas rajdach.

 

Do pomocy w tym posiadamy również sekwencyjną skrzynię biegów Sadev , w pełni regulowane zawieszenie Extreme Tech i żeby to wszystko wprawnie zatrzymać duże hamulce ukryte pod 17 calowymi kołami. Z racji tego , że jest to zupełna nowość w Polsce liczymy na duże zainteresowanie kibiców naszym “cukierkiem” i zapraszamy wszystkich już w sobotę do kibicowania nam w nadchodzącej jubileuszowej 50 Barbórce Warszawskiej – trzymajcie kciuki i do zobaczenia na Karowej. 

 

Kontakt Motul