Sportowy tłumik końcowy marki SupersprintSportowy tłumik końcowy marki Supersprint
Możesz u nas skorzystać z wymiany tłumika na sportowy i wręcz sprawdzimy o ile moc w Twoim samochodzie wzrosła. Dzięki posiadaniu hamowni obciążeniowej Maha LPS 3000 jako opcję wykonujemy pomiary sprawdzające sprawność silnika przed i po zamontowaniu abyś czarno na biały widział jaki efekt dała ta zmiana.

 

Dlatego też jeżeli to my wykonujemy cały zakres usługi musimy zaznaczyć i możemy Tobie zaproponować tłumiki czy układy wydechowe sprawdzonych przez nas producentów gdyż zarazem gwarantujemy efekt końcowy.

NIE stosujemy jakiś bardzo tanich rozwiązań które NIE były stosownie sprawdzone, gdyż pomiary na hamowni już wielokrotnie ukazały w takich przypadkach czy to brak efektu przyrostowego czy wręcz ubytki mocy czy momentu obrotowego.

 Jeżeli będziesz chciał uzyskać najbardziej optymalny efekt przyrostów jaki jest możliwy do uzyskania przy zmianie układu wydechowego na sportowy to jeżeli będzie to dostępne dla Twojego samochodu możemy poszerzyć modernizację o założenia sportowego kolektora wydechowe.

Wydechowy kolektor sportowy dla silnika BMW firmy SupersprintWydechowy kolektor sportowy dla silnika BMW firmy Supersprint
To właśnie ten element decyduje wielokrotnie o znaczącym przyroście mocy i momentu w silnikach wolno-ssących czyli bez turbo. Poprawa mocy może oscylować w zakresie 5-10% i w podobnym zakresie poprawa momentu obrotowego.

Jest także możliwe zamontowanie efektywniejszego katalizatora sportowego i dzięki jego lepszej przepustowości zyskanie dodatkowo wyższe sprawności silnika.

W silnikach doładowanych benzynowych wymiana układu wydechowego wielokrotnie wymaga zmian ustawień pracy silnika z uwagi na zmianę ciśnień pracy turbosprężarki. W takim przypadku zmianę układu wydechowego u nas możemy wykonać kompleksowo wraz z optymalizacją pracy konkretnego silnika - Chip Tuning VIP czy Super VIP

Celem uzyskania optymalnego efektu zarazem przy dobrym stosunku ceny do jakości dokonujemy modernizacji układów wydechowych na bazie dostawców zarówno polskich jak i zagranicznych.

 

Zatem jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt