Zadowolony klient z chip tuningu
Zadowolony klient z chip tuningu
"To naprawdę przyjemnie jest mieć większą moc. Oczywiście lubię bezpiecznie jeżdzić i dlatego zależało mi na skróceniu czasów wyprzedzania. Moje Audi 2.5 TDi mimo 150 KM i 315 nm było troszkę "wolowate". W 44tuning najpierw wykonano...... mi badanie na hamowni, a następnie przygotowano nowe, korzystniejsze oprogramowanie. Cały czas z niecierpliwieniem czekałem na wynik końcowy i możliwość jazdy próbnej. Czy to już? pytałem kilkukrotnie, jednak chłopaki spokojnie informowali, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Już sobie myślałem a może nie będzie efektu. Oczywiście jechałem także Stilo i czułem to różnicę, jak to autko i te 160 KM przyjemnie przyspiesza.

Wreszcie widzę autko wraca z pomiaru i pytam, Jak tam wyszło? Jest dobrze odpowiada Robert, gdyż wynik końcowy to 178 KM i 368 nm. Poczułem się lepiej. I wtedy wsiadłem do autka i... jedynka ojj... dwójka och... trzy, cztery...jak to przyspiesza... jak to możliwe, tak jakbym miał całkowicie nowe Audi, to przyjemne uczucie. To teraz mogę wyprzedzać.

Polecam, Ci goście w 44tuning wiedzą co robią,

Po lewej Patrick, po prawej Michel z Holandii, po środku Robert- zaraz po jeżdzie próbnej mocniejszym Audi
Po lewej Patrick, po prawej Michel z Holandii, po środku Robert- zaraz po jeżdzie próbnej mocniejszym Audi
Warto było przyjechać aż 1100 km i przy okazji zobaczyć trochę Polski. Na tych drogach to trzeba mieć większa moc. Mimo to Polska jest fajna, dobre jedzenie, fajne dziewczyny i profesjonalny Tuner.

Pozdrawiam Michel z Holandii"Więcej informacji na temat tuningu samochodów z grupy VAG znajdziesz tutaj:

chip tuning VIP - zobacz teraz ! mocne Audi A6 2.5 Tdi aż 188 KM!

- chip tuning Audi tdi
- chip tuning Seat tdi
- chip tuning Skoda tdi
- chip tuning VW tdi

Kontakt Motul