Profesjonalny Tuning Audi A5 3.0 tdi i innych w 44tuning.pl
Profesjonalny Tuning Audi A5 3.0 tdi i innych w 44tuning.pl
Digital Power Pack z każdym dniem zuskuje coraz większe uznanie wśród klientów jak i innych tunerów. Nowy silnik 3.0 Tdi Common-Rail w Audi A5 z seryjną mocą 240 KM (skrzynia manualna) zyskuje poprzez indywidualne strojenie aż 45 KM i 80 Nm więcej. Jest to tym ciekawsze iż w starszych wersja tych silników podobne osiągi mozna było uzyskać poprzez wykonanie nowego oprogramowania, a teraz Digital Power Pack daje praktycznie taki sam efekt.

Kolejnym ważnym jego atutem jest to iż...



jego wielokanałowa zasada działania (regulacja zarówno dawek paliwa jak i doładowania oraz korektę co niektórych limiterów) umożliwia optymalizację danego egzemplarza w zależności od wymagań właściciela jak i specyfiki pracy konkretnego silnika.

Audi A5 3.0 tdi wykres z hamowni po tuningu na gwarancji poprzez DPP
Audi A5 3.0 tdi wykres z hamowni po tuningu na gwarancji poprzez DPP
Ponadto ważnym jest, że tuningu można dokonać także w samochodzie na gwarancji, gdyż dodatkowy sterownik DPP montowany za pomoca fabrycznych złączy ( beziwazyjnie) co umożliwia jego demontaż przed wizytą w serwisie.

Dlatego jak widać na podstawie faktów, Digital Power Pack poprzez doświadczenie jego konstruktora we współpracy z Formułą 1, sprawia iż jest to podobno najlepszy produkt aktualnie na rynku Polskim i Europejskim.

Dodatkowo za jego jakość ręczy Europejska firma ubezpieczeniowa umozliwiająca wykup gwarancji rozszerzonej.

Więcej informacji na temat działania systemu DPP znajdziesz tutaj - Co lepiej wybrać Digital Power Pack czy powerbox?

Chcesz już teraz zamówić termin usługi?

Skontaktuj się z nami i dołacz do zadowolonego grona naszych klientów - kontakt


Kontakt Motul