Silnik marki Cummins zasilany systemem stryskowym Common-Rail
Silnik marki Cummins zasilany systemem stryskowym Common-Rail
Nasza firma jako wiądąca w Polsce prowadzi profesjonalne indywidualne optymalizacje pracy silników marki Cummins bedące często jednostkami napędowymi w maszynach o najczęściej większych pojemnościach np: marek Case, JCB. Ponadto optymalizacje dotyczą także silników CAT - Caterpillar stosowanych np: w traktorach Challenger. Optymalizacje polegają na wykonaniu indywidualnie nowych ustawień oprogramowania sterującego silnikiem na bazie...

naszych wcześniejszych badań jak i pomiarów mocy, momentu obrotowego,stabilności pracy silnika czy analizy spalin konkretnego egzemplarza.

Najczęściej przyrosty które są oferowane naszym klientom w jednostkach napędowych marki CUMMINS oraz CAT to ok 20-35%. Dzięki tym modernizacjom apetyt na paliwo zmniejsza się na poziomie 15-20% jak i poprawia się znacznie wydajność pracy maszyn.  Więcej informacji o zwiększaniu mocy w ciagnikach czy maszynach rolniczych można znaleść tutaj - www.mocniejszytraktor.pl oraz kontaktując się z naszym ekspertem tel. 604 532 800.

Kontakt Motul