Mazda 6 2.3 DiSi Turbo po tuningu u nas z przyrostem nawet 70 KM!
Mazda 6 2.3 DiSi Turbo po tuningu u nas z przyrostem nawet 70 KM!
Dobrze znanym jest, iż japońskie samochody posiadają potencjał do tuningu, jednak do tej pory brakowało technologii aby w pełni wpływać na ustawienia sterownika fabrycznego. To już przeszłość gdyż teraz u nas można korzystać ze strojeń indywidualnych Chip Tuning Super VIP także w samochodach ze sterownikami japońskimi np: Denso. Ten model Mazdy 6 MPS 2.3 DISI Turbo posiada seryjnie 260 KM co pozwala, iż po tuningu u nas samochód zyskuje w wartościach maksymalnych ok. 40 KM więcej. Natomiast zyskuje się jeszcze...
więcej w zakresie pracy tego silnika między 5600-6800 obrotów. W tym górnym zakresie obrotów przyrosty w stosunku do wersji seryjnej wynoszą nawet 70 KM (proszę zobaczyć wykres).

Taki przyrost jest spowodowany tym, iż seryjnie powyżej 5600 obrotów silnik praktycznie przestaje dynamicznie ciągnąć, natomiast po tuningu z przyjemnością dokręca się do 6800 obrotów, zobacz sam :)Jak wykonywana jest modernizacja?


Mazda 6 MPS 2.3 DISI Turbo 260 KM - wykres z hamowni po tuningu
Mazda 6 MPS 2.3 DISI Turbo 260 KM - wykres z hamowni po tuningu
Tak jak wpominaliśmy wcześniej jest to indywidualna optymalizacja pracy egzemplarza na podstawie wszelkich potrzebnych pomiarów (mocy i momentu, elastyczności, parametrów pracy silnika) wykonywanych w warunkach naturalnych (w trakcji), a podniesienie parametrów jest możliwe z uwagi na wykonanie nowego oprogramowania dla konkretnego egzemplarza.

Ile trwa taka modernizacja?

W przypadku tych samochodów z silnikiem 2.3 DISI Turbo czyli także Mazdy 3 MPS oraz CX7 czas wykonania oscyluje na poziomie ok. 4-8 godzin.

Dlatego już teraz możesz skorzystać z profesjonalnego indywidualnego tuningu u nas swojej Mazdy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania- kontakt
Kontakt Motul