Mitsubishi Outlander i 177 KM po tuningu
Mitsubishi Outlander i 177 KM po tuningu
Mitsubishi Outlander 2.0 DiD to ciekawy samochód, tym bardziej iż już u nas klienci mający taki model samochodu mogą mieć znacznie więcej przyjemności dzięki zwiększeniu mocy i momentu obrotowego poprzez profesjonalny chip tuning przez złącze OBD i zyskać...


nawet 33 KM i 74 Nm. więcej.

Jest to już możliwe czyli profesjonaly chip tuning wraz z pomiarami na hamowni w naszej centrali w Opolu.

Cała zmiana oprogramowania jest w pełni bezpieczna dla silnika jak i skrzyni biegów.

Zyskasz jeszcze więcej radości z jazdy swoim samochodem, będziesz mógł dzięki temu wyprzedzać jeszcze bezpeczniej, Twoja podróż na autostradzie będzie znacznie przyjemniejsza.

Czy to inny serwis może wykryć?

Wykres z hamowni Mitsubishi Outlander 2.0 did po chip tuningu
Wykres z hamowni Mitsubishi Outlander 2.0 did po chip tuningu
W przypadku umieszczenia tak specjalnie przygotowanego i wykonanego oprogramowania poprzez złacze diagnostyczne OBD można spokojnie jeżdzić na serwis, gdyż nawet przy wszelkiego rodzaju kontrolach nowy program w sterowniku posiada takie same dane identyfikacyjne jak oryginalny, czyli odbierany jest przez sprzęt serwisowy jako poprawny.

Jak to możliwe?

Nowo przygotowany program umieszczany jest na sterowniku z takimi samymi kodami identyfikacyjnymi jak program fabryczny, także sprzęt serwisowy przy przegladzie odbiero go jako seryjny. Natomiast cały efekt daje korzystniej przygotowana mapa programu sterowania silnikiem.

Czy mogę zawsze wrócić do seryjnego programu?

Tak, gdyż pamięć w sterwrowniku Twojego silnika jest wielokrotnego zapisu oraz archiwizujemy program seryjny jak i wykonany program-chip celem ewentualnego przywrócenia poprzedniej wersji zaleznie od potrzeb.

Mam podjechać na akcję serwisową, co będzie z moim chipem?

Możesz być spokojny. W sytuacji gdy producent dokona nagrania Tobie nowszej wersji seryjnego oprogramowania to dzięki zachowaniu Twojego chip- programu możemy nagrać ponownie Tobie wcześniej zakupione u nas oprogramowanie i bedziesz mógł spokojnie znowu jeżdzić przyjemniej z większą mocą.

Przyjemnie mieć w silniku 2.0 did aż 177 KM
Przyjemnie mieć w silniku 2.0 did aż 177 KM
Ile zyskam mocy więcej?

Jest to zależne od silnika jaki posiadasz, mimo to najczęście jest to od 25-35 KM i 60-75 Nm mometu obrotowego, a więc bedzie to przyjemnia i dobrze odczuwalna zmiana.

Czy mogę dostać fakturę Vat na firmę?

Jak najbardziej otrzymasz fakturę Vat z możliwością odliczenia Vat-u.

Ile czasu trwa taki tuning?

Dzięki najnowszej generacji sprzętowi i możliwości komunikacji przez złącze diagnostyczne cała bezpieczna i korzystna zmiana wraz z pomiarami na hamowni i przygotowaniem nowego oprogramowania trwa zaleznie od modelu samochodu ok.3-4,5 godziny.


Chip tuning w moim samochodzie marki Mitsubishi, jaka to inwestycja?

Zależnie od wybranej przez Ciebie opcji, mimo tego od 1800 zł bedziesz miał profesjonalnie wykonaną usługe z bardzo przyjemnym efektem końcowym potwierdzonym na wykresie z pomiaru.

Warto mieć większą moc i jeżdzić bezpieczniej.

Wiecej informacji?

Kiedy jest najbliższy wolny termin?

Skontaktuj się teraz z naszym ekspertem lub po prostu wyślij zapytanie i sprawdż jaki najbliższy dogodny termin jest wolny dla Ciebie- kontakt
Kontakt Motul

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/tuning/domains/44tuning.pl/public_html/modules/mod_facebook_slide_likebox/tmpl/default.php on line 9