Zanim gdziekolwiek na rynku skorzystasz z pomiaru mocy, chip tuningu, tuningu, instalacji LPG, wymiany oleju i wielu innych usług - koniecznie przeczytaj !

Chip tuning Mobilvetta-Miller

Włoski producent samochodów przeznaczonych do podróżowania czyli typu Kamper oferuje ciekawe desing nadwozi bazujące na silnikach i konstrukcji rodem z Fiata. Wykorzystuje silniki 2.3 oraz 3.0 MJ znane z modeli Ducato. Mimo imponujących parametrów mocy w katalogu w rzeczywistości zwiększenie mocy poprzez chip tuning jest tym czego poszukują użytkownicy takich samochodów kempingowych. Wykonanie nowych ustawień pracy silnika daje więcej przyjemności z podróżowania tym "domem na kółkach" gdyż silnik dysponuje mocą o 15-20% wyższą. Dzięki temu wizyta na stacji benzynowej także jest przyjemniejsza z uwagi na mniejsze spalanie na poziomie 10-15%. Zatem teraz można się zapoznać z profesjonalną opcją zwiększenia mocy dostępna dla każdego użytkownika.

Wybierz z listy model swojego pojazdu i sprawdź ile zyskasz po tuningu właśnie w 44tuning.pl:
Chiptuning
Mobilvetta-Miller Kea
Chiptuning
Mobilvetta-Miller Krosser
Chiptuning
Mobilvetta-Miller Kyacht
Chiptuning
Mobilvetta-Miller Syacht

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.