Opel Vivaro 2.0 CDTI 115 KM z filtrem cząstek stałych podczas pomiarów na hamowni MAHA i tuningu poprzez sterownik DPP
Opel Vivaro 2.0 CDTI 115 KM z filtrem cząstek stałych podczas pomiarów na hamowni MAHA i tuningu poprzez sterownik DPP
Dostępna jest już opcja tuningu na gwarancji do najnowszych silników Opel 2.0 CDTI, 2.3 CDTI czy Renault 2.0 DCI oraz 2.3 DCI posiadających blokadę anty-tuningową przeciwko systemom zewnętrznego tuningu Plug & Play.

 

Nasz zespół opracował to obejście ograniczenia fabrycznego i dzięki temu klienci którzy zakupili egzemplarze rocznikowo 2012 czy modelowo 2013 mogą skorzystać z chip tuningu poprzez sterownik zewnętrzny DPP mając samochody nowe na gwarancji.

 

Uzyskiwane przyrosty to ok. 30 Km i 55-65 Nm w zależności od konkretnej wersji silnika z zachowaniem poprawnych warunków pracy dla filtra cząstek stałych DPF.

 

Z informacji użytkowników którzy już skorzystali z tuningu w tych silnikach oszczędności paliwa oscylują w zakresie 1-1.5 litra na 100 km.

 

W tych silnikach można skorzystać z usługi zarówno zakupując sterownik DPP Multichannel wysyłkowo do samodzielnego montażu jak i z montażem, pomiarami na hamowni i indywidualną optymalizacją u nas.

 

Należy dodać, że sterownik DPP Multichannel działa znaczniej korzystniej niż spotykane na rynku power box -y. Więcej informacji - kontakt

Kontakt Motul