Witam, Panowie z 44 tuning

Na swoich ulotkach piszecie nieprawdę, macie informację o 15% oszczędności na paliwie, a u mnie spalanie spadło aż o 1,7 litra na 100 km, czyli to 20-22%. Oczywiście jestem z tego faktu zadowolony. Przepraszam, że na początku zadawałem dużo pytań i starałem się targować o niższą cenę za DPP. Teraz po zrobieniu 2000 km jestem w pełni zadowolony, że zdecydowałem się na tuning u Was i te 2700 zł to DPP jest w pełni wart...


P.S może Toyota będzie chciała sprzedawać waszego DPP zamiast tego box-a za 4-ry kawałki, efekt w końcu znacznie lepszy.
Przyznaję iż już wszystko skalkulowałem, robie samochodem ok. 60 tys. km rocznie, co daje mi poprzez DPP oszczędność 76 zł na każdym tysiącu kilometrów. Licząc mój roczny przebieg 60 tys. to oszczędzam rocznie 4560 zł. Wydaje się to niemożliwe dlatego do Was pisze aby inne niedowiarki (zresztą taki sam byłem niż trafiłem do Was) skorzystali z waszych usług.

Pozdrawiam
Andrzej z Avensisa.

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.