Toyota Hilux 3.0 D4D 171 KM podczas chip tuningu na gwarancji przez sterownik DPP Multichannel DensoDla silników Toyoty 2.5 D4D oraz 3.0 D4D wyposażonych w zwykłe czy piezoelektryczne wtryskiwacze chip tuning przez sterownik DPP Multichannel Denso daje bardzo efektywną poprawę parametrów oraz pracy silnika.

 

Reakcja silnika na na naciśnięcie pedału gazu zmienia się diametralnie dając wreszcie poczucie że to kierowca decyduje jak samochód ma przyspieszać. Ponadto polepsza się znacząco elastyczność i dynamika, przysłowiowa „setka” pojawia się średnio aż ok. 1.5-2 sekundy szybciej! Ponadto w silnikach 2.5 D4D wyposażonych w zwykłe wtryskiwacze usuwamy wadę fabryczną nadmiernej pulsacji układu wtryskowego co sprawia, że silnik pracuje znacznie efektywniej i ciszej.

 

Nowy zakres bazowych bezpiecznych ustawień został opracowany we wsparciu o prace nad potrzebami tych silników pracujących w polskich warunkach paliwowych. Zakres pracy został tak opracowany aby zapewnić efektywne przyrosty jak i odpowiednią pracę np.: filtra DPF, sprzęgła czy przeniesienia napędu. Oczywiście prace miały miejsce bazując na rzeczywistych pomiarach na hamowni obciążeniowej Maha jak i w polskich warunkach drogowych.

 

Mimo tego każdy silnik Toyoty potrzebuje bardzo indywidualnego podejścią dlatego głównie wykonujemy modernizację tych silników poprzez indywidualną optymalizację ich pracy. Możliwości regulacyjne poprzez tą zaawansowaną formą tuningu pozwalają na przyrosty przy wersji 2.5 D4D 102 KM, 120 KM, 125 KM to ok. 25-40 KM więcej, w przypadku wersji 2.5 D4D 144 KM i 171 KM przyrosty to ok. 28-35 KM i 60-70 Nm. więcej.

 

 Na filmie możesz zobaczyć jak  w naszej Centrali w Opole-Kępa przebiega modernizacja za pomocą sterownika DPP oraz jakie są rzeczywiste efekty po tuningu u nas 

 

 

Ważnym jest, że dzięki bardzo „inteligentnemu” oprogramowaniu sterownik DPP Multichannel Denso płynnie w zależności od obciążeń reguluje momentem obrotowym, zasilaniem paliwa i powietrza. Przyrosty są odczuwalne praktycznie już od pierwszego biegu, a im wyższy bieg tym różnice w przyspieszeniach w stosunku do wersji seryjnej są znaczące.

 

Do tego w przypadku wersji ze skrzynią automatyczną reaguje ona znacznie lepiej, znacznie szybciej zmienia bieg w tak bardzo potrzebnych momentach jak manewr wyprzedzania.

 

Profesjonalny chip tuning samochodów Toyota z silnikami diesel D4D z gwarancjąDedykowany system DPP Multichannel Denso dla silników Toyoty Hilux podłączany jest do samochodu za pomocą fabrycznych złączy Plug & Play dlatego często wybierany jest przez klientów mających te samochody na gwarancji. Po krótkim instruktażu można go samodzielnie zdemontować i samochód powraca do ustawień seryjny będąc odbieranym przez ASO jako 100% seryjny.

 


Z uwagi na nasze doświadczenie m.in ze sportu samochodowego, wielotniego tuningu samochodów marki Toyota z silnikami D4D klient ma w 100% gwarantowany efekt modernizacji jak i 2 letnią gwarancję na strone elektroniczną - sterownik DPP.

 

Po więcej informacji o przyrostach zapraszamy do katalogu przyrostu mocy – katalog chip tuning Toyota D4D lub do bezpośredniego z nami - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.