Chip tuning Volkswagen VW Golf 7 1.4 TSI 140 KM

Od wielu lat oferujemy w 44tuning Performance Center tuning szyty na miarę - fachowy chip tuning i tuning również dla Volkswagen VW Golf 7 1.4 TSI 140 KM. W ten sposób w doładowanych silnikach benzynowych również z LPG jak i hybrydowych odczuwalnie, bezpiecznie polepszamy osiągi, zmniejszamy spalanie. Autorska technologia jest opracowana w 44tuning.pl przez zespół pasjonatów z 25 letnim doświadczeniem w tuningu, motorsporcie, w tym konstruowaniu unikalnych autorskich rozwiązań dla motoryzacji. Dzięki nam odkryjesz jeszcze większą przyjemność z jazdy zyskując dodatkowo oszczędność paliwa 10-15%.

Dane seryjne: moc 140 KM :: moment 250 Nm
Silnik: Benzynowy z doładowaniem
Dostępne opcje fachowego tuningu: Zadaj pytanie
szybsza reakcja na pedał gazu
lepszy moment obrotowy
większa moc
oszczędność paliwa 10-15%
ustawienia szyte na miarę (wykonywane u nas na miejscu)
specjalna regulacja np.: do polskich paliw (dla innych również)
możliwość samodzielnego powrotu do ustawień seryjnych
po demontażu samochód w 100% seryjny
brak śladu w sterowniku fabrycznym
gwarancja producencka na sterownik 4 lata
opcja wysyłkowa (przetestowane ustawienia dedykowane) - zapytaj o możliwość
cennik - informacje ogólne

 
Nasza usługa tuning szyty na miarę – przed przystąpieniem do tuningu sprawdzamy fachowo kondycję silnika i osprzętu korzystając z naszej autorskiej diagnostyki obciążeniowej. Obejmuje ona m.in. bardzo precyzyjny zakres pomiarowy (w tym pomiary na hamowni). Po analizie danych dokładnie wiadomo czy egzemplarz nadaje się do tuningu.

Jeśli tak, to mamy pełny obraz fabrycznych ustawień danego egzemplarza oraz jakich ustawień i optymalizacji potrzebuje. Dlatego o dokładnym zakresie przyrostów, charakterystykach, technologii regulacji decydujemy zawsze po diagnostyce i pomiarach. Dzięki temu możesz być pewny najwyższej jakości i bezpieczeństwa tuningu. Więcej o zakresie naszej diagnostyki obciążeniowej znajdziesz tutaj: Autorska diagnostyka obciążeniowa.

Zmniejszenie spalania jest uzyskiwane przy zachowaniu tych samych obciążeń, średnich prędkości, intensywności przyspieszania, warunkach użytkowania co seryjnie. Przy dobrym wykorzystaniu użytkownicy systematycznie odnotowują pomimo wzrostu dynamiki również zmniejszenie spalania. Więcej informacji o tej technologii tuningu znajdziesz tutaj: DPP Performance.Katalog chip tuning > Volkswagen VW > Volkswagen VW Golf 7 > Volkswagen VW Golf 7 1.4 TSI 140 KM
Kontakt Motul