Optymalizacja mocy u nas owocuje dla Ciebie mniejszym zużyciem paliwa

Już od teraz w bezpieczny i profesjonalny sposób możesz w swoim samochodzie dostawczym, ciężarowym marki IVECO mieć większą moc, a przy tym oszczędzać na paliwie. Ważne iż wszystko jest wykonywane w bezpieczny i sprawdzony dla silnika sposób poprzez wykonanie indywidualnych ustawień potrzebnych konkretnemu egzemplarzowi na bazie pomiarów mocy i momentu oraz analizy spalin AFR. Zależnie od modelu i wybranej opcji optymalizacji zyskasz znaczny przyrost momentu obrotowego od 10-25% ... 

 

oraz 10-25% mocy więcej. Masz do wyboru w zalezności od swoich potrzeb i indywidualnej potrzeby Twoich ciężarówek dwie opcje optymalizacji mocy  - Truck Tuning Economy w dużej mierze nastawiona na poprawienie elastyczności i zmniejszenie spalania oraz Truck Tuning Power - gdy Twojej ciężarówce brakuje mocy, mecząc sie spala za dużo.


Jak to możliwe że można mieć wiekszą moc w Iveco i oszczędzać na paliwie?


Samochody cieżarowe są seryjnie mocno blokowane aby można było wyróżnić w celach marketingowych wiele modeli z różną mocą. W dużej mierze baza silnikowa jest jednakowa, a silniki różnią się mocą wyjściową.

 

Z drugiej strony produkcja jest na skalę masową - wielkoseryjną i brak fabrykom czasu na kosztowne indywidualne dostrajanie każdego silnika z osobna.Dlatego optymalizacja indywidualna pracy silnika daje efekt przyrostu momentu obrotowego co sprzyja większej elastyczności. W pływa to pozytywnie na bezpieczniejszą pracą silnika jak i na tak ważne w transporcie większe zyski w postaci oszczędności na paliwie oraz polepszenie średniej predkości.

 

Po trzecie moc przy seryjnych ustawieniach uzyskiwana jest przez silniki w zbyt wysokich obrotach co powoduje zbyt duże zuzycie paliwa. Wiadomym jest, że "krecenie" tak dużego silnika w wyższym zakresie obrotów powoduje wzrost zużycia paliwa i nadmierne zużycie także samego silnika. Po optymalizacji moc wyższa uzyskiwana jest ok 300-400 obrotów szybciej.

 

W jaki sposób wykonujecie optymalizacje ciężarówek marki Iveco?


Na podstawie pomiarów mocy, momentu, elastyczności, analizy spalin AFR, mozliwości konstrukcyjnych konkretnego bazując na seryjnym programie z danego egzemplarza wykonujemy nowe ustawienia w oprogramowaniu które odpowiedają za polepszenie sprawności. Nowa korzystniejsze ustawienia oprogramowania są przygotowywane indywidualnie we wsparciu o program seryjny danego modelu samochodu. Zarówno zgranie jak i nagranie pragramu odbywa się metodą odpowiednią dla danego typu kasety ECU np: wielokrotnie przez OBD

 

Jakie opcje bezpiecznego zwiększenia mocy są do wyboru dla mojego Iveco?

 

Masz do wyboru sprawdzone rozwiązanie optymalizacji Truck Tuning Economy  - polegającym na poprawieniu osiągów średnio o 10-12 % i oszczędności na paliwe 5-10 % lub Truck Tuning Power, gdzie wzrost mocy sięga nawet 20-25% przy zachowaniu spalania na podobnym poziomie lub nieznaczych obniżeniach.

Więcej na temat tych dwóch opcji tuningu znajdzesz tutaj i dzięki temu będziesz wiedzial którę wybrać: Truck Tuning Ecomomy i Truck Tuning Power

 


Nowe Iveco Stralis - deska rozdzielczaMam samochód marki Iveco w leasingu i to na gwarancji, czy mogę to zrobić?


Wielokrotnie tak, przy czym wymagane jest zachowanie dyskrecji. Nowe ustawienia sterowania spracą silnika czy całą jednostką napędową nagrywana jest samymi kodami jak program seryjny i serwis na przeglądzie odczytuje wielokrotnie jak wersję seryjną. Dlatego klienci nawet w całkowicie nowych samochodach  (zaleca się przejechanie min. 10 tyś. kilometrów) korzystają z optymalizacji u nas, mając z optymalizowaną moc do swoich potrzeb oszczedzają znaczące ilości paliwa rocznie.

 

Ile można zaoszczędzić paliwa rocznie w przypadku Stralisa?

 

Dla przykładu Iveco Tralis 430 który seryjnie przywozi normę ok 33-38 litrów potafi oszczedzać ok 2-4 litry na 100 km co daje przy przebiegu roczym 100 tys km oszczedność 2000-4000 litrów oszczędności rocznie !!! Zatem jeżeli masz 10 ciężarówek w swojej flocie to nie licz ile do tej pory wypuszczałeś paliwa w powietrze. Dlatego spokojnie siądź teraz i zastanów się co zrobisz z zaoszczędzonymi dziesiątkami tysięcy litrów które możesz już od teraz dzięki nam oszczędzać. Nie musisz teraz rozbyć wszystkich jednoczesnie, po prostu wykonaj u nas optymalizaje pierwszego samochodu a dokładnie sam zobaczysz się oszczedza na paliwie i dlaczego inne firmy potfafią mieć wieksze zyski z transportu.

 

Kto decyduje sie na wykonanie optymalizacji u Was?

 

Optymalizacje ciężarówek u nas wykonuja firmy których czy właściciele czy kierownicy floty mają pro rozwojowe podejście do biznesu, potrafią dobrze zarządzać swoją flotą, zależy im na profesjonaliźmie i bezpieczeństwie pracy ciężarówek oraz na dobrym rachunku ekonomicznym.

 

W jaki modelu Iveco mogę mieć większą moc i wreszcie mieć mniejsze spalanie? 

Możesz teraz skorzystac z informacji w katalogu przyrostów mocy - katalog lub skontaktować się z nami już teraz . Jest to dobry moment aby Twoje samochody marki Iveco dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom były mocniejsze a zarazem zarabiały dla Ciebie więcej, oszczędzając bezpiecznie na paliwie - tel. 604 532 800