Zwiększa moc i zyskuj na paliweSamochody ciężarowe marki Mercedes są dobrze znane i jak przystało na profesjonalną firmę tuningową zajmującą się także takimi samochodami , możemy bezpiecznie zwiększyć moc także Twojego Mercedes-a. Czyli mając np. wersję 430 zyskasz po naszej zmianie osiągi lepsze niż model 480. Sprawdź jak to możliwe... Dzięki biezpiecznej technologii zyskasz konkretne pieniądze inwestując w sprawdzone rozwiązanie eco czy też power tuning.

Opinię uzytkownika takiego rzowiązania znajdziesz tutaj: chip tuning cieżarowe opinia

Ważne iż wszystko jest wykonywane w bezpieczny i sprawdzony dla silnika sposób. Zależnie od modedu zyskasz znaczny przyrost momentu obrotowego od 10-25% (zależnie od wybranej opcji modyfikacji), bezpieczny wzrost mocy od 10-15% i przy tym oszczędność na paliwie w zakresie 1-5 litrów  na 100 km.

Jak to możliwe?

Z większą mocą jeżdzi się przyjemniejSamochody cieżarowe są seryjnie mocno blokowane aby można było wyróżnić w celach marketingowych wiele modeli. W dużej mierze baza silnikowa jest jednakowa, a silniki różnią się mocą wyjściową.

Z drugiej strony jest to robione na skalę masową - wielkoseryjną i brak fabrykom czasu na kosztowne indywidualne dostrajanie każdego silnika z osobna.

Dlatego optymalizacja indywidualna pracy silnika daje efekt przyrostu momentu obrotowego co sprzyja większej elastyczności. W pływa to pozytywnie na bezpieczniejszą pracą silnika jak i na tak ważne w transporcie większe zyski w postaci oszczędności na paliwie.

Nowa korzystniejsza mapa to gwarancja bezpuiecznego zysku mocy i paliwa!W jaki sposób to wykonujecie?

Nowa korzystniejsza mapa pracy silnika przygotowywana jest indywidualnie we wsparciu o program seryjny danego modelu samochodu. Zarówno zgranie jak i nagranie pragramu odbywa się metodą bezinwazyjna przez złącze diagnostyczne OBD.

Jakie opcje bezpiecznego zwiększenia mocy są do wyboru?

Masz do wyboru sprawdzone rozwiązanie program ECO - polegającym na poprawieniu osiągów średnio o 10-15% i oszczędności na paliwe 1-5 litrów  i więcej lub Chip tuning Power, gdzie wzrost mocy sięga nawet 20% przy zachowaniu spalania na podobnym poziomie lub nieznaczych obniżeniach.

Więcej na temat eco tuningu znajdzesz tutaj: chiptuning eco tuning ciężarowe

Mam samochód w leasingu i na gwarancji, czy mogę to zrobić?

Tak, gdyż nowa mapa sterowania spracą silnikiem jest nagrywana z takimi samymi kodami jak program seryjny i serwis na przeglądzie odczytuje go jako wersję seryjną. Dlatego możesz nawet w całkowicie nowym samochodzie (zaleca się przejechanie min. 10 tyś. kilometrów) mieć więcej mocy i zarabiać nawet 18 900 zł rocznie na paliwie.

Jakie są to inwestycje?

W przypadku modeli ciężarowych marki Mercedes są to inwestycje od 4000 zł netto

W jaki modelu Mercedes-a mogę mieć większą moc?

Więcej informacji wraz z możliwymi przyrostami znajdziesz tutaj katalog -chip tuning mercedes truck


Dlatego skontaktuj się z nami gdyż jest to dobry moment aby Twoje samochody dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom były mocniejsze a zarazem zarabiały dla Ciebie więcej, oszczędzając bezpiecznie na paliwie. - kontakt