Opel Zafira 1.9 Cdti 120 KM - tuning na gwarancji poprzez DPP
Opel Zafira 1.9 Cdti 120 KM - tuning na gwarancji poprzez DPP
DPP bo taki skrót nosi Digital Power Pack nieoficjalnie określany jest mianem najlepszego produktu na rynku w dziedzinie systemów umożliwiających tuning samochodu na gwarancji. Przedstawiamy samochód to Opel Zafira 1.9 cdti 120 KM na gwarancji który po tuningu wyjechał od nas z mocą aż 158 KM i 372 Nm! .Właściciel przyjechał do nas z Wrocławia. To za sprawą iż długo poszukiwał dobrego rozwiązania dla swojego samochodu, gdyż zależało mu po prostu na jakości...

Jak wiadomo silniki 1.9 cdti zarówno w wersjach 100, 120 i 150 KM pochodzą z włoskiego koncernu Fiata i posiadają znaczne rezerwy które można wykorzystać do jazdy na co dzień.

Możliwości zamontowania dodatkowego sterownika DPP (Digital Power Pack'a) za pomocą fabrycznych złączy (bezinwazyjnie) oraz tuning polegający na indywidualnej optymalizacji pracy konkretnego egzemplarza należy do jednych z wielu ważnych zalet DPP.

Opel Zafira 1.9 Cdti 120 KM - wykres z hamowni po tuningu poprzez DPP
Opel Zafira 1.9 Cdti 120 KM - wykres z hamowni po tuningu poprzez DPP
Ponadto jego zasada działania w systemie multichannel umożliwia modernizację wielu parametrów jednocześnie co wpływa na znaczącą poprawę osiągów, oczywiście w bezpiecznym zakresie, umożliwiającym uzyskanie efektów nawet na poziomie chip tuningu (wykonanie nowego oprogramowania).

Dzięki temu nasz klient z Wrocławia w pełni zachowuje gwarancje jak i zyskał poprawę parametrów uzyskując w swoim samochodzie moc 158 KM i 372 Nm. Taki przyrost parametrów wpłynął na poprawę elastyczności na biegu 4-tym aż o 5.7 sekundy!

DPP - to po prostu jakość i profesjonalny tuning
DPP - to po prostu jakość i profesjonalny tuning
Ważnym jest iż ten klient w poprzednim samochodzie korzystał z usług zwiększenia mocy  w innej firmie w swoim regionie i efekt był mało zadawalający.

Dlatego jak się okazało tuning jego Opla Zafiry u nas zmienił jego nastawienie do tuningu, po prostu teraz jest w pełni zadowolony.

Więcej informacji na temat działania DPP można znaleźć tutaj - DigitalPowerPack

Masz więcej pytań?

To teraz skontaktuj się z nami i zapytaj naszego eksperta o rozwiązanie właśnie dla Ciebie i Twojego samochodu - kontakt
Kontakt Motul