Jeep Cherokee 3.0 CRD 241 KM - chip tuning na gwarancji u nas kropka nad"i" dla tego samochoduJeżeli nosisz się z zamiarem kupna nowego Jeep-a Grand Cherokee 3.0 CRD 241 KM i na jeździe próbnej czegoś Ci brakuje, a dokładnie lepszej reakcji silnika i większej mocy to informacja dla Ciebie. Okazuje się, że ten samochód z nowym silnikiem Fiat-a V6 3.0 CRD Common-Rail warty jest grzechu, a kropką nad „i” jest właśnie tuning u nas.

 

Potwierdza ten fakt już to wielu klientów którzy skorzystali u nas z tuningu tych samochodów na gwarancji zatem możesz teraz dowiedzieć się wiecej o efektach tuningu na przykładzie kolejnego mocniejszego egzemplarza który wyjechał od nas w tym tygodniu.

 

Po tuningu poprzez bezinwazyjnie dołączany sterownik DPP Multichannel Bosch oraz indywidualną regulację silnik zyskuje znacznie lepszą reakcję na naciśnięcie pedału gazu. Dynamika polepsza się już od startu zatrzymanego, a wyprzedzanie to sama przyjemność.

 

Technicznie sterownik DPP w funkcji obciążenia i obrotów odpowiednio reguluje momentem obrotowym, ilością paliwa i powietrza dbając o odpowiednie warunki pracy także dla filtra DPF. Do tego forma tuningu pozwala w każdym potrzebnym momencie powrócić do ustawień fabrycznych.

 

Ukazany egzemplarz zyskał z 237 KM aż 272 KM a moment z 538 Nm wzrósł na 622 Nm. Ponadto wyższy moment obrotowy jest dostępny od niższych obrotów co sprawia, że przestaje być odczuwalna „turbo – dziura”. Z uwagi na specyfikę napędu o innym rozkładzie procentowym miedzy przednią a tylną osią w tych samochodach dokonujemy pomiarów w warunkach rzeczywistych z użyciem hamowni drogowej, wyniki można zobaczyć na wykresie.

 

 Na filmie możesz zobaczyć jak  w naszej Centrali w Opole-Kępa przebiega modernizacja za pomocą sterownika DPP oraz jakie są rzeczywiste efekty po tuningu u nas 

 

 

pdfPomiar mocy z hamowni Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 241 KM - DPP

 

W przypadku tych silników z uwagi na ich różną pracę seryjną można skorzystać z usługi wraz z diagnostyką i optymalizacją z pomiarami na hamowni. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt