JCB Fastrac po optymalizacji i zwiększeniu mocy o 50 KM oszczedza w transporcie nawet 10 litrów na 100 kmCiagniki JCB wczesniejsze serii z silnikami Cummins-a miały dosyć duże spalanie. Do tego w stosunku do gabarytów i masy ciągnika seryjna moc była zbyt mała, a moment obrotowy potrzebny do wydajnej pracy występował w wyższych obrotach.

 

Dlatego poprzez optymalizację mocy Fastrac 8250 zyskuje dużo lepszą elastyczność, od niższych obrotów posiada lepszą siłę uciągu co pozwala operatorowi na prace w zakresie niższych obrotów, najcześciej do 1600 obr.

 

Taka praca przekłada się momentalnie na polepszenie wydajności prac oraz na znaczące zmniejszenie spalania które czesto wynosi 18-22%. Mając duże doświadczenie w zakresie optymalizacji mocy w ciagnikach tej marki dajemy 100% gwarancji że po wykonaniu usługi przez nas ciagnik będzie spalał mniej paliwa będąc zarazem wydajniejszym w pracy. Podobie jest przy wersji 2170 oraz 3190.

 

pdfWykres z hamowni JCB Fastrac 2170 - zwiększenie i optymalizacja mocy

 

Co więcej oszczędności paliwa przy tych ciągnikach sięgają 10 litrów na 100 km w przypadku wykorzystania ich w transporcie. Do tego dajemy 2 lata gwarancji na naszą zmianę ustawień oprogramowania.

 

Zobacz jak wyglada profesjonalna optymalziacja mocy w ciagniku rolniczym oraz opinię jednego z setek rolników którzy skorzystali z naszych usług

 

 

Czas wykonania takiej usługi w formie indywidualnej optymalizacji mocy to ok. 4-6 godzin wraz z wszystkimi pomiarami i diagnostyką. Po więcej informacji  zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt