Kamper - większa moc z pakietem Power Economy Performance i technologią MyNano
Kamper na silniku znanym z Mercedesa Sprintera 2.0 Diesel BiTurbo 170 KM, napęd przedni (skrzynia biegów ZF9HP48) a z pakietem MyNano zyskuje znaczny wzrost sprawności, momentu obrotowego, mocy, generuje znacznie mniejszy hałas i istotnie zmniejszyło się zużycie paliwa.

Do tego pakiety Power Economy Perfomance (w technologii MyNano) jeszcze bez chip tuningu, bez boxa - powerboxa a z modułem DBW mogą być wykonywane w samochodach na gwarancji (po okresie docierania) polepszając osiągi, sprawność, reakcję na pedał gazu, zmniejszając spalanie i polepszając trwałość.

  

Dlaczego i skąd takie możliwości i to jeszcze bez chip tuningu?

Zalecone przez producenta samochodu oleje (silnik, skrzynia, napęd) w gro przypadkach nie spełniają faktycznych wymogów, potrzeb danych podzespołów i dochodzi do szybkiego ich degradowania np: silnika, skrzyni biegów, skrzyni rozdzielczej itp w tym znacznie większe tarcie wewnętrzne, straty własne.
 
Ponadto wpływa to na niższą sprawność, gorsze osiągi, zwiększone spalanie paliwa i znacznie przyspieszone pogarszanie trwałości. Dlatego w naszych, autorskich pakietach ma miejsce odpowiedni dobór olejów wraz ze stosowaniem efektywnych fuzji olejowych i pakietu dodatków w technologii synergicznej - celowanej - syntetyczno-estrowej oraz ewentualnie innych, dodatkowych usprawnień.
 
Więcej o pakietach dla różnego rodzaju jednostek napędowych, również dla samochodów na gwarancji - pakiety Power Economy Performance z modułem DBW
 
Więcej o wynikach badań, testów i dowodach skuteczności technologii MyNano - Testy, badania, dowody skuteczności 

Masz "Kampera" (samochód kempingowy) nowy na gwarancji lub używany (nowszej czy starczej technologii) to posiadamy całą gamę rozwiązań technicznych, indywidualnych pakietów do wszystkich kamperów na rynku. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt