Układ hamulcowy podczas precyzyjnej naprawy w samochodzie już seryjnie usportowionymUkład hamulcowy podczas precyzyjnej naprawy w samochodzie już seryjnie usportowionym
Układ hamulcowy, jego sprawność to dla wielu kierowców ważny element, gdyż o ile nie interesuje ich szybka jazda to w przypadku trudnej sytuacji drogowej po prostu chcą się szybko zatrzymać. W przypadku kierowców jeżdżących z założenia szybko i dynamicznie jest to jeszcze ważniejsze aby hamulec działał precyzyjnie, gdyż czasami do granic „próbują” jego możliwości. Zatem z uwagi na nasze czynne doświadczenie w sporcie i budowie pakietów tuningowych, konstruowaniu wydajniejszych układów hamulcowych znajdujemy efektywne rozwiązania  dla każdego użytkownika.

W przypadku wymiany np.: tarcz czy klocków dobieramy ich jakość, twardość, zakres temperaturowy w zależności od potrzeb samochodu czy użytkownika. Weryfikuje się poprawność toczenia się tarczy i jej przylegania do elementu montażowego np.: piasty.
Usportowione wersje hamulców dostępne dla wielu samochodów drogowychUsportowione wersje hamulców dostępne dla wielu samochodów drogowych
Zwracamy uwagę na aktualny stan płynu hamulcowego wielokrotnie zmieniając go na nowy , wielokrotnie o wyższych temperaturach wrzenia (np.: firmy Motul). Jest to ważny aspekt, gdyż w naszych warunkach atmosferycznych płyn po 2 latach traci swoje dobre właściwości (nabiera wilgoci).

Ponadto podczas jazdy próbnej dokonujemy bezpiecznego wstępnego dotarcia nowych elementów hamulcowych, weryfikujemy także pracę układu hamulcowego w kwestii balansu siły hamowania. 

Z uwagi na optymalne uzyskanie bezpiecznego efektu i dobrego stosunku ceny do jakości oferujemy elementy hamulcowe różnych producentów w tym znanych ze sportów samochodowych.
 
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami - kontakt